nie żyje dziecko

Bardzo poważny wypadek karetki pogotowia miał miejsce w naszym kraju. Konieczna okazała się pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wezwano śmigłowiec LPR. Natomiast na ulicy reanimowano jednego z uczestników zdarzenia.

Karetka pogotowia miała poważny wypadek w Warszawie

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce dziś (3 lutego) na ulicy Puławskiej na wysokości ulicy Mysikrólika w Warszawie. Właśnie tam doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jednym z nich była karetka pogotowia. Z kolei pozostałe dwa to auta osobowe.

Sytuacja była na tyle poważna, że trzeba było na ulicy reanimować kierowcę jednego z rozbitych samochodów osobowych. Poza tym, na pomoc wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Oczywiście w wyniku zdarzenia, w rejonie wypadku utworzyły się olbrzymie korki.

„Po godz. 13 doszło do zderzenia trzech pojazdów: karetki pogotowia, renaulta i fiata. Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. W tej chwili przy ul. Puławskiej są bardzo duże utrudnienia” – podała Magdalena Wersocka ze stołecznej policji. „Na miejscu pracują policjanci, lądował śmigłowiec LPR” – dodała przedstawicielka warszawskich mundurowych.

Fotografie z miejsca wypadku karetki pogotowia opublikował na Facebooku m.in. Miejski Reporter. „Uwaga, zablokowana w obu kierunkach ulica Puławska po zderzeniu trzech pojazdów na wysokości ulicy Mysikrólika. Jedna osoba reanimowana, interweniował LPR” – napisano w komentarzu do zdjęć.

Magdalena Wersocka ze stołecznej policji zaznaczyła, że funkcjonariusze przebadali kierowców uczestniczący w zdarzeniu pod kątem trzeźwości. Wszyscy byli trzeźwi.

Jak już wspomnieliśmy, w związku z kraksą z udziałem karetki pogotowia pojawiły się spore utrudnienia w ruchu. Media doniosły o olbrzymich korkach. Należy podkreślić, iż całkowicie zablokowana jest część Puławskiej w kierunku Piaseczna. W tej chwili nie wiadomo, kiedy uda się przywrócić tam ruch.

Warto dodać, że autobusy komunikacji miejskiej zostały skierowane na objazdy. „Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Puławska/Mysikrólika > Piaseczno trwają utrudnienia w kursowaniu linii 709,727,739. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe” – przekazał Zarząd Transportu Miejskiego.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: