atak na nauczycielkę
foto: YouTube

Bulwersujące zdarzenie w jednej ze szkół. 14-letnia uczennica pobiła nauczycielkę. Atak został nagrany. W tej chwili wideo ukazujące napaść bije w sieci rekordy popularności.

Atak w szkole publicznej w hrabstwie Rockdale

W szkole publicznej w hrabstwie Rockdale doszło do bulwersującego ataku. Około 14-letnia uczennica chodząca do dziewiątej klasy pobiła swoją nauczycielkę. Całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego ze świadków bijatyki.

Wideo pojawiło się w mediach społecznościowych. Film, który opublikowano na Twitterze, bije rekordy popularności. Aktualnie ma już ponad 12 mln wyświetleń. Poniżej zamieszczamy to nagranie.

Na filmie widzimy moment ataku nastoletniej uczennicy na nauczycielkę. 14-letnia dziewczyna najpierw kłóci się i przezywa pracownicę szkoły. Gdy kobieta próbuje zadzwonić na pomoc, napastniczka wytrąca jej telefon z ręki.

Następnie nauczycielka widać, jak nauczycielka próbuje wyjść z klasy. Z kolei nastolatka zatrzaskuje za nią drzwi. Chwilę później dochodzi do ataku. Dziewczyna chwyta kobietę i zaczyna uderzać ją w głowę. W końcu obie lądują na podłodze.

Na wideo widzimy, że 14-latka była bardzo agresywna. Uczennica usiadła nawet na nauczycielce i biła ją po głowie. Ostatecznie świadkowie ataku rozdzielili parę.

Dodajmy, że

W wyniku ataku pracownica szkoły odniosła obrażenia. Kobieta trafiła do szpitala. Okazało się, że ma złamaną nogę i nie jest w stanie chodzić. Dodajmy, że niezbędna będzie kosztowna rehabilitacja. Bez tego nie ma mowy o powrocie do pracy.

W internecie ruszyła zbiórka na rzecz kobiety. Uzbierane środki będą przeznaczone na kosztowną rehabilitację. „Obecnie jest hospitalizowana z urazami kolan i nóg i nie jest w stanie chodzić. W najbliższym czasie nie wróci do pracy, będzie wymagała intensywnej rehabilitacji i terapii” – przeczytamy na stronie internetowej zrzutki.

Co teraz stanie się z nastoletnią sprawczynią ataku? Dziennikarze donieśli, że nastolatka usłyszała zarzut napaści. Sprawa trafi do sądu.

Na koniec warto zwrócić uwagę, iż atak w szkole skomentowała organizacja szkół publicznych w hrabstwie Rockdale. Instytucja podkreśliła, że nie toleruje ona „jakiekolwiek przemocy wobec pracowników”. „Uczniowie, którzy skrzywdzą innych uczniów bądź pracowników, zostaną ukarani dyscyplinarnie, zgodnie z naszym szkolnym regulaminem” – zaznaczono.

źródło: Interia

Zobacz również: