Krzysztof Jackowski
foto: YouTube

Krzysztof Jackowski wie, jaka pogoda będzie wiosną tego roku. Jasnowidz przedstawił Polakom swoją najnowszą wizję. Oto, co zapowiada najpopularniejszy wróżbita w naszym kraju.

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją

Człuchowianin zaprezentował właśnie swoją najnowszą przepowiednie. Tym razem Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat tego, jaka będzie pogoda w wiosnę tego roku w Polsce.

Niewątpliwie to pytanie nurtuje wielu Polaków, którzy z utęsknieniem wyczekują cieplejszej pogody i słońca. Zatem kiedy możemy spodziewać się nadejścia wiosny? Czy po ciepłym końcu grudnia i początku stycznia czekają nas nagłe ataki zimy? Oto, co na ten temat powiedział Krzysztof Jackowski.

Najnowsza wizja jasnowidza dotycząca przyszłości, a konkretnie aury na wiosnę 2023, nie ucieszy wielu z nas. Dlaczego? Otóż Krzysztof Jackowski zapowiada, że czeka nas kapryśna pogoda.

W rozmowie z popularnym dziennikiem Krzysztof Jackowski zdradził, że wiosenna aura będzie bardzo zmienna. Aczkolwiek celebryta nie wykluczył, że kolejna pora roku będzie brzydka. Wprost przeciwnie. „To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna” – zaznaczył tajemniczo popularny jasnowidz.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni znanego wróżbity? Uważacie, że słowa Krzysztofa Jackowskiego sprawdzą się? Rzeczywiście niebawem czeka nas zmienna, kapryśna pogoda? A może uważacie, że jasnowidz nie ma racji i jego zapowiedzi są nic nie warte?

źródło: Super Express

Zobacz również: