gwałt w Warszawie

Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania 24-latka. Bartosz Bogusz zaginął w drodze do domu. Póki co nikt nie ma pojęcia, co mogło się przytrafić młodemu mężczyźnie.

Policja prowadzi akcję poszukiwawczą od trzech dni

Bartosz Bogacz zaginął bez śladu we Wrocławiu trzy dni temu. Młody mężczyzna wyszedł z klubu, gdzie przebywał na imprezie firmowej. Niestety nie dotarł już do domu. Policja od trzech dni szuka 24-latka.

Wstępne informacje na temat zaginięcia Bartosza Bogacza brzmią jak z filmu grozy. Otóż 24-latek zaginął w piątek, 3 lutego. Była godzina 1:15, gdy mężczyzna opuścił klub Poziom 1 przy ulicy Świętego Mikołaja we Wrocławiu. To właśnie w tym miejscu odbywało się spotkanie firmowe.

Po imprezie młody człowiek zamierzał wrócić do swojego mieszkania zlokalizowanego na ul. Tęczowej. Dodajmy, że 24-latek zdążył nawet poinformować swoją partnerkę, że jest w drodze do domu. Niestety, nigdy tam nie dotarł.

Oczywiście rodzina zaginionego zgłosiła sprawę na policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Dziennikarze donieśli, iż monitoring miejski potwierdził, że najpierw Bartosz Bogusz skierował się w stronę ulicy Rzeźniczej. Około godziny 1:30 kamery zarejestrowały go na ul. Szewskiej. Dodajmy, że na podstawie Smart Watcha 24-latka ustalono trasę, którą pokonał. Niestety, w pewnym momencie chłopak przestał iść w kierunku domu. Natomiast udał się w przeciwną stronę tj. w kierunku mostów Pomorskich. Tam ślad się urwał.

Policja podjęła działania operacyjne. Poza tym, w niedzielę, 5 lutego, służby rozpoczęły poszukiwania w rejonie wspomnianych mostów Pomorskich. Policjanci z komisariatu wodnego wraz z wodną służbą ratowniczą, m.in. ratownikami z Wodnej Grupy Szybkiego Reagowania sprawdzali Odrę. Poza tym, przeczesano również okolice Wyspy Słodowej, elektrowni wodnej czy mostu Uniwersyteckiego, a także ul. Grodzkiej. Jak na razie nie natrafiono na ślad zaginionego. Policja zapowiada, że będzie kontynuować poszukiwania Bartosza Bogusza.

Jednocześnie Komisariat Policji Wrocław-Stare Miasto prosi o kontakt osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu.

źródło: Super Express

Zobacz również: