Patrycja Markowska
foto: YouTube

Popularna wokalistka Patrycja Markowska przechodzi ciężkie chwile. Wszystko z powodu rozstania z wieloletnim partnerem Jackiem Kopczyńskim. Artystka zdradziła, jak się czuje w zaistniałej sytuacji. Niestety to nie są optymistyczne wyznania.

Patrycja Markowska nie czuje się dobrze

Córka lidera zespołu „Perfect” rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem. Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zakończyli swoją relację po 15 latach związku. Ta wiadomość wywołała zdumienie w polskim show-biznesie, gdyż uchodzili za jedną z najbardziej lubianych i dobranych par. Dodajmy, że piosenkarka i aktor doczekali się syna, który w tym roku skończy 15 lat.

Jacek Kopczyński już ułożył sobie życie. Na jaw wyszło, iż aktor spotyka się z pisarką Klaudią Kardas, autorką książki „Kokainowa księżniczka”. Nieco inaczej rozstanie przeżywa Patrycja Markowska. O swoich uczuciach opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

„Patrzę, jakim to się stało teraz modnym zabiegiem, że np. Miley Cyrus i Shakira robią z tego show. Ja mam kompletnie inną osobowość. My z Jackiem nie mówimy o rozstaniu. To, że to nie jest na forum, jest dla mnie wielką wartością. W świecie wiele rzeczy się teraz sprzedaje. Jeśli można promować płytę rozstaniem, to dlaczego nie” – przyznała Patrycja Markowska.

Piosenkarka podkreśliła, iż nie zamierza prać brudów publicznie i promować swojej muzyki doświadczeniami z życia osobistego. „No nie. Ja nie chciałam tego robić, mimo że pewnie mogłam, bo promocja płyty „Wilczy pęd” zbiegała się z moimi rozterkami życiowymi i problemami” – wyjawiła Patrycja Markowska.

Co ciekawe Patrycji Markowskiej i Jackowi Kopczyńskiemu udało się bardzo długo utrzymać swoje rozstanie w tajemnicy. „Nam na tym zależało. Szanujemy się też za to, że nie robiliśmy z tego show” – zaznaczyła artystka.

Podczas wywiadu Patrycja Markowska opowiedziała o tym, jak się aktualnie czuje. Niestety wokalistka przyznała, że nie bardzo może odnaleźć się jako singielka. Przynajmniej na razie. Ma jednak nadzieję, że w miarę upływu czasu ulegnie to zmianie. „Na razie średnio. Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną” – podsumowała Markowska.

źródło: Goniec

Zobacz również: