gwałt w Warszawie

Potworna tragedia wydarzyła się w jednym z mieszkań na terenie naszego kraju. Nie żyje dwóch mężczyzn. Natomiast dwie kobiety trafiły do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze zastali także dwójkę dzieci.

Tragedia w Bydgoszczy mrozi krew w żyłach

Do olbrzymiej tragedii doszło we we wtorek, 7 lutego wieczorem przy ulicy Pestalozziego w Bydgoszczy. Lokalna policja przyjęła zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia.

Otóż na klatce schodowej znajdowały się dwie kobiety z bardzo poważnymi obrażeniami. Prawdopodobnie obie miały rany kłute. Poszkodowane trafiły do szpitala. Dziennikarze dotarli do nieoficjalnych informacji odnośnie jednej z nich. Okazuje się, że około 30-letnia kobieta jest w stanie krytycznym.

Niestety to nie koniec złych wieści w sprawie tej tragedii. Po wejściu do mieszkania policja odnalazła ciała dwóch młodych mężczyzn. Ofiary miały około 30-40 lat. Poza dwoma ciałami w pomieszczeniu znajdowały się też dzieci. Media poinformowały, że maluchy nie miały żadnych obrażeń. Małoletni trafili do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Na temat tragedii wypowiedziała się przedstawicielka Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. „Około godziny 18:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań. Chwilę później dotarło kolejne zgłoszenie o rannej kobiecie w wieku ok. 30-40 lat, która wybiegła na klatkę schodową i wymagała pilnej pomocy medycznej. Na miejscu zastaliśmy również inną ranną kobietę w wieku ok. 60-70 lat. Obie trafiły do szpitala” – przekazała kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego. „Po wejściu do mieszkania, którego dotyczyło wezwanie, policjanci ujawnili zwłoki dwóch mężczyzn w wieku ok. 30-40 lat. W środku było też dwoje kilkuletnich dzieci” – dodała mundurowa.

Oczywiście na miejscu tragedii pojawili się funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. Aktualnie policjanci działają pod nadzorem prokuratora.

Dziennikarze popularnego radia nieoficjalnie dowiedzieli się, że mieszkanie, w którym rozegrała się tragedia, od mniej więcej roku wynajmowała rodzina Ukraińców.

źródło: RMF FM, chelmno.naszemiasto.pl

Zobacz również: