Świat według Kiepskich
foto: YouTube

Znany z serialu „Świat według Kiepskich” aktor wystosował apel. Bartosz Żukowski poprosił swoich wielbicieli o pieniądze. Jednocześnie artysta wyjawił, na co zamierza je przeznaczyć.

Gwiazdor „Świata według Kiepskich” pomaga zwierzętom

Bartosz Żukowski znany jest z roli Waldusia w produkcji „Świat według Kiepskich”. Warto odnotować, że serial pojawiał się na antenie Polsatu przez 23 lata. Poza tym, artysta grywał w teatrze.

Niestety udane życie zawodowe, nie szło w parze z sukcesami w sferze prywatnej. Życie mocno doświadczyło gwiazdora „Świata według Kiepskich”. Zawirowania mocno odbiły się na jego zdrowiu,

Pomimo wielu problemów Bartosz Żukowski jest wrażliwy na cierpienie innych. Szczególnie bliski jest mu los zwierząt. Serialowy Walduś ze „Świata według Kiepskich” chętnie pomaga psom i kotom.

Ostatnio aktor zwrócił się do Polaków z prośbą o wsparcie finansowe. Artysta poprosił o pomoc nie dla siebie, ale dla psiaków z hodowli nowofundlandów. Zwierzaki żyły w trudnych warunkach. W tej chwili potrzebują nowego, lepszego domu.

Jednak by pomóc nowofunlandom, trzeba uzbierać odpowiednią kwotę pieniędzy. Sam artysta nie jest w stanie przeznaczyć aż tyle środków dla czworonogów. Stąd apel Żukowskiego. „Liczę na wasze wrażliwe umysły i proszę o wpłaty” – poprosił aktor „Świata wedlug Kiepskich”.

„Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty” – wyjaśnił na Instagramie gwiazdor „Świata według Kiepskich”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Zukowski (@b.zukowski)

źródło: o2.pl

Zobacz również: