Król Karol III
foto: YouTube

Przykre wieści napłynęły z Wielkiej Brytanii. Król Karol III ma kolejne kłopoty. Tym razem chodzi o bliską mu osobę. Mowa małżonce monarchy. Camilla Parker-Bowles podupadła na zdrowiu. Lekarze zakazali jej bezwzględnie opuszczać pałac.

Żona króla Karola III odwołała zaplanowane spotkania

Ta  informacja zelektryzowała wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Królowa małżonka zachorowała. Media z Wielkiej Brytanii doniosły, że ukochana króla Karol III otrzymała od lekarzy bezwzględny zakaz opuszczania pałacu. 75-latka musi też dużo odpoczywać.

Z powodu niedyspozycji zdrowotnej żona króla Karola III odwołała zaplanowane z dużym wyprzedzeniem wizyty. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o dwa ważne wydarzenia, które mają odbyć się w najbliższych dniach. „Królowa Małżonka planowała odwiedzić Elmhurst Ballet School, aby wraz ze studentami, pracownikami i absolwentami świętować jej setną rocznicę. Miała również odwiedzić Southwater One Library w Telford, aby podziękować personelowi i przedstawicielom lokalnych grup społecznych i wolontariackich” – podali brytyjscy dziennikarze. „Lekarze kazali jej odpoczywać i zabronili opuszczać pałac” – dodali.

Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej zastanawiają się, co dolega Camilli Parker-Bowles. Czy jej choroba jest poważna? Jaka nie byłaby przyczyna nieobecności królowej, wszyscy mają nadzieję, że 75-latka wkrótce dojdzie do siebie. W końcu już za nieco ponad dwa miesiące, w pierwszy weekend maja, ma odbyć się oficjalna koronacja jej męża, króla Karola III.

Jak nie trudno się domyślić, przedstawiciele Pałacu Buckingham nie podali szczegółów dotyczących niedyspozycji królowej małżonki. Obwieszczono jedynie, że żona króla Karola III cierpi na „sezonową chorobę”.

Opinia publiczna przypuszcza, że Camilla Parker-Bowles może zmagać się ze zwykłym przeziębieniem, grypą albo którymś z wariantów COVID-19. Dodajmy, że przebieg choroby jest dość ciężki. Z tego powodu lekarze kategorycznie nakazali królowej małżonce, aby przez kilka dni nie opuszczała pałacu i odpoczywała.

Jak na razie nie wiadomo, jak poważny jest stan ukochanej króla Karola III. Tak czy owak, życzymy królowej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił.

źródło: Super Express

Zobacz również: