gwałt w Warszawie

Dramatyczne wydarzenie miało miejsce w jednej z polskich wsi. W budynku mieszkalnym doszło do wybuchu gazu. W wyniku eksplozji ucierpiały trzy osoby. Przedstawiamy okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

Wybuch gazu we wsi Przybynów na Śląsku

Eksplozja miała miejsce w poniedziałek, 13 lutego przed godz. 16.00 w Przybynowie w powiecie myszkowskim w województwie śląskim. W budynku mieszkalnym przy ulicy Żareckiej doszło do groźnego wybuchu, którego źródłem była butla z gazem.

Dziennikarze przekazali, iż w wyniku wybuchu gazu obrażenia odniosły trzy osoby. Chodzi o 68-latkę i jej 71-letniego męża. Na skutek eksplozji ucierpiała też 26-letnia kobieta. Póki co nie podano, czy była ona spokrewniona z pozostałymi rannymi.

Obrażenia 68-latki były na tyle poważne, że wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Prawdopodobnie śmigłowiec ratowniczy LPR przetransportował pokrzydzoną w wyniku wybuchu do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Pozostałe osoby także uzyskały opiekę medyczną. Rannego seniora przewieziono do szpitala. Natomiast 26-letnia kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Warto podkreślić, iż w momencie wybuchu w domu znajdował się również 9-letni chłopiec. Na szczęście dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

Aktualnie na miejscu wybuchu pracuje policja. Przeprowadzane są czynności dochodzeniowe, które mają pomóc w ustalaniu okoliczności groźnego zdarzenia. Jak na razie nie wiadomo z jakiego powodu eksplodowała butla z gazem.

źródło: Super Express

Zobacz również: