Jane Seymour
foto: YouTube

Znana na całym świecie gwiazda filmowa, Jane Seymour obchodzi 72. urodziny. Patrząc na aktualne fotografie aktorki trudno uwierzyć, iż kobieta jest w tym wieku. Zobaczcie sami. Z pewnością będziecie w takim samym szoku, jak my.

Jane Seymour zawstydza młodsze koleżanki

Przypomnijmy, iż Jane Seymour zyskała największą popularność dzięki głównej roli w serialu „Doktor Quinn”. Od czasu emisji upłynęło wiele lat, tymczasem wydaje się, że dla aktorki czas się zatrzymał.

Jane Seymour właśnie skończyła 72 lata. Jednak artystka zupełnie nie wygląda jak seniorka. Wprost przeciwnie aktorka udowadnia, że mimo zaawansowanego wieku ciągle można wyglądać świetnie.

Bez dwóch zdań Jane Seymour może zawstydzić dużo młodsze koleżanki z branży. Warto dodać, że gwiazda od lat zachwyca doskonałą formą. Co ciekawe, serialowa doktor Quinn wyznała niegdyś, że jest to zasługą diety i regularnych ćwiczeń. Jednocześnie gwiazda wyjawiła, że aktywność fizyczna musi być uprawiana z głową. Tylko wtedy pozytywnie wpływa na młody wygląd.

„Są ludzie, którzy wykonują mnóstwo ciężkich i trudnych ćwiczeń. To jest w porządku, ale jest naprawdę bardzo złe dla skóry. Jeśli dużo biegasz albo jesteś nieustannie na plaży, szybko pojawią się zmarszczki. Byłam kiedyś tancerką, więc byłam nauczona rozumieć swoje ciało i wiem, czego nie mogę robić. Dzisiaj uprawiam pilates i ćwiczę z małymi ciężarkami” – zdradziła Jane Seymour w rozmowie z branżowym serwisem BestLifeOnline.com.

Piękne ciało Jane Seymour docenili redaktorzy najpopularniejszej gazety dla mężczyzn. Odtwórczyni roli doktor Quinn dwukrotnie pozowała dla magazynu „Playboy”. Tym co może szokować jest fakt, iż jej druga sesja miała miejsce z okazji 67. urodzin.

Poniżej zamieszczamy najnowsze zdjęcia Jane Seymour. Zobaczcie sami, w jak znakomitej formie jest słynna doktor Quinn.

Na koniec przypomnijmy, że uroda nie przyniosła aktorce szczęścia w życiu prywatnym. 72-letnia artystka aż czterokrotnie wychodziła za mąż. Co ciekawe, w sumie doczekała się czwórki dzieci. Gwiazda ma córkę i trzech synów.

źródło: Goniec

Zobacz również: