morderstwo

W środę (15 lutego) wieczorem doszło do wypadku policyjnego radiowozu. W kolizji udział wzięło także auto osobowe. W tej chwili trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Wypadek policyjnego radiowozu w Warszawie

Dziś wieczorem (15 lutego) doszło do wypadku policyjnego radiowozu. Na placu Zawiszy w Warszawie samochód policji zderzył się z samochodem osobowym. Poszkodowanym udzielono pomocy medycznej na miejscu. Na szczęście nie było potrzeby, aby któregokolwiek z uczestników zdarzenia przetransportować do szpitala.

Na temat środowego wypadku policjantów głos zabrali stołeczni mundurowi. „W środę przed godz. 18:00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego fiata i policyjnego radiowozu marki Kia. Kierujący obu tych pojazdów byli trzeźwi. Żaden z uczestników nie trafił do szpitala. Pomoc medyczna została udzielona na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia” – podał w rozmowie z dziennikarzami sierż. Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Jak już wspomnieliśmy, w tym momencie trwają prace nad wyjaśnieniem przebiegu, a zwłaszcza przyczyn wypadku. Dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji, iż radiowóz w momencie kolicji jechał na sygnale.

Natomiast na podstawie fotografii z miejsca wypadku można zauważyć, że samochód osobowy po zderzeniu z policyjnym radiowozem wjechał na przejście dla pieszych oraz na chodnik.

źródło: Fakt

Zobacz również: