Radosław Majdan
foto: YouTube

Były piłkarz przeżywa bardzo ciężkie chwile. Radosława Majdana i jego najbliższych spotkała ogromna tragedia rodzinna. 51-latek stracił jedną z najbliższych sobie osób. Chodzi o jego ukochaną mamę.

Radosław Majdan w żałobie

Dziennikarze popularnej gazety donieśli, iż Radosław Majdan właśnie stracił swoją ukochaną mamę. Pani Halina Majdan zmarła w wieku 72 lat. Znane są powody zgonu rodzicielki 51-letniego byłego piłkarza.

Mediom udało się ustalić, że mama Radosława Majdana zmagała się z chorobą Alzheimera. Jej dzieci zgodnie zdecydowały, aby umieścić kobietę w prywatnym domu opieki. Wszystko dlatego, że ojciec byłego piłkarza nie był w stanie zajmować się chorą żoną.

„Pani Halina nie była już niczego świadoma, a tata Radka również jest już starszą osobą. Rodzeństwo zgodnie uznało, że w tej sytuacji najlepiej będzie zapewnić mamie stałą opiekę w dobrym ośrodku” – podali dziennikarze powołując się na swojego informatora.

Warto zaznaczyć, że mama Radosława Majdan mieszkała w domu opieki tylko kilka dni. Jakiś czas temu doznała udaru i trafiła do szpitala. Niestety nie udało się jej uratować. Pani Halina zmarła w lecznicy.

Należy podkreślić, iż gdy tylko Radosław Majdan dowiedział się o sytuacji swojej mamy, natychmiast udał się do Szczecina. Razem z nim do szpitala pojechała jego żona – Małgorzata Rozenek. Para była przy Pani Haliny w dniu jej śmierci.

Wiemy już, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w Szczecinie, rodzinnym mieście Radosława Majdana.

Przy okazji koniecznie trzeba podkreślić, iż pani Halina była uprzejmą, zawsze uśmiechniętą i atrakcyjną osobą. Krótko mówiąc mamy Radosława Majdana nie dało się nie lubić.

Co ciekawe, 72-latka często wychwalała publicznie swojego syna. Kobieta kibicowała jego związkowi z Małgorzatą Rozenek. Z radością wyczekiwała wnuka. W końcu gdy na świat przyszedł Henio nie kryła szczęścia.

„Henio jest zdrowy, jest taki pogodny, wesołek z niego! Prawie nie płacze. Jest fantastyczny. Radek był taki sam, gdy był mały. Są bardzo podobni. Radek mówi nawet, że ma rączki i paluszki ustawione jak bramkarz” – mówiła kiedyś w jednym z wywiadów.

źródło: Super Express

Zobacz również: