Klan
foto: YouTube

Jeden z aktorów popularnego serialu „Klan” ma nową partnerkę. Tym co może niektórych szokować, jest wiek wybranki Jacka Borkowskiego. Oto szczegóły dotyczące tego kim jest nowa ukochana 64-letniego artysty.

Gwiazdor „Klanu” spotyka się z tajemniczą Moniką

Przypuszczalnie ta informacja zelektryzowała wielbicieli „Klanu”. Jacek Borkowski ma nową partnerkę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie wiek kobiety. Otóż wybranka aktora jest od niego o 25 lat młodsza. Co ciekawe, Monika jest w ty samym wieku, co jego córka, Karolina.

Można stwierdzić, iż gwiazdor „Klanu” jest dość kochliwym mężczyzną. Artysta ma na swoim koncie trzy burzliwe małżeństwa i kilka nieformalnych związków. Pomimo trudnych doświadczeń serialowy Piotr Rafalski ciągle szuka prawdziwej miłości.

Właśnie okazało się, że 64-letni aktor „Klanu” kolejny raz zakochał się. Dziennikarze donieśli, że serce artysty zabiło mocniej do tajemniczej Moniki. Media podkreśliły, iż nowa ukochana Jacka Borkowskiego ma 39 lat. Jest zatem sporo młodsza od gwiazdora.

„Poznali się na jednej z imprez magazynu „Businesswoman&Life”, którą akurat poprowadził. Wybranka Jacka jest cenioną finansistką. Zna biegle kilka języków i odpowiada za poważne projekty w branży farmaceutycznej” – podał jeden z popularnych tabloidów.

„Borkowski jak zwykle prowadził event, a kiedy tylko zszedł ze sceny, usiadł przy stoliku ze swoją wybranką. Przytulali się do siebie, trzymali się za ręce, patrzyli sobie głęboko w oczy. Widać rodzące się pomiędzy nimi uczucie” – dodała z kolei informatorka gazety.

Sam gwiazdor „Klanu” nie krył się ze swoim uczuciem. Poproszony o komentarz przez dociekliwych reporterów, chętnie potwierdził radosną wiadomość. Mało tego, artysta podzielił się nawet zdjęciem ze swojego prywatnego archiwum. Na fotografii widzimy jak szczęśliwy Borkowski wtula się w nową partnerkę.

Uważacie, że aktor „Klanu” w końcu trafił na tę jedyną? Czy ponad 60-letni mężczyzna może znaleźć upragnione szczęście i stabilizację u boku kobiety, która mogłaby być jego córką?

źródło: Goniec

Zobacz również: