Dawid Kubacki
foto: YouTube

Niepokojącą informację przekazał Dawid Kubacki. Skoczek narciarski przyznał, że w jego domu nie dzieje się dobrze. Aktualnie sportowiec ma spory problem. Oto szczegóły. 

Dawid Kubacki ma kłopot z domem

Aktualnie Dawid Kubacki ma krótką przerwę od skoków narciarskich. Wolne chwile stara się spędzić z najbliższymi tj. żoną i dziećmi. Niewątpliwie to wyjątkowy czas, gdyż w trakcie sezonu sportowiec raczej nie może go zbyt wiele poświęcić rodzinie. Bez dwóch zdań pobyt w domu cieszy zawodnika, tym bardziej, że pod koniec zeszłego roku urodziła mu się druga córeczka, Maja.

Niestety, miłe chwile z rodziną przerwało przykre zdarzenie. O incydencie poinformował w mediach społecznościwoych sam Dawid Kubacki. Okazało się, że skoczek narciarski ma ogromny problem w domu.

Otóż dom Dawida Kubackiego został zalany. Sportowiec opublikował na Instastory nagranie, na którym widzimy, jak próbuje odgarniać wodę. Co ciekawe, w całej tej nerwowej sytuacji nie stracił poczucia humoru. Napisał bowiem ironicznie, że „w końcu ma w domu prywatny basen”.

Nie są znane dokładne przyczyny zalania pomieszczeń w domu Dawida Kubackiego. Nie wiadomo również, jak bardzo ucierpiały meble i sprzęty.

Trzeba natomiast przyznać, że domostwo Dawida Kubackiego i jego żony Marty jest bardzo ładne. Budynek znajduje się w powiecie nowotarskim, kilkanaście kilometrów od Zakopanego.

Skoczek narciarski wraz z małżonką wyremontowali góralski dom i urządzili go wedle własnego gustu. Co ciekawe, podobno korzystali przy tym z pomocy architekta wnętrz. Jednokondygnacyjny budynek zawiera wiele elementów z drewna. Poza tym jest otoczony pięknym ogrodem.

W związku z powyższą sytuacją w domu skoczka, pojawiły się obawy, czy nie wplynie ona na jego dyspozycję sportową. W końcu już za tydzień Dawida Kubackiego czekają najważniejsze zawody w tym sezonie tj. mistrzostwa świata.

Wydaje się jednak, że możemy być spokojni. Dawid Kubacki to doświadczony zawodnik, a przede wszystkim profesjonalista w każdym calu. Z pewnością zalanie domu nie wpłynie na jego dyspozycję przed mistrzowskimi konkursami w Planicy.

źródło: Pomponik

Zobacz również: