szpital o stanie dziecka z Częstochowy

Lubiany wokalista disco polo miał makabryczny wypadek. Gwiazdor trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim uraz, jakiego doznał Konrad Cieślik porażają.

Piosenkarz disco polo stracił fragment palca

Konrad Cieślik to znany artysta disco polo. Mężczyzna jest liderem zespołu „Kordian”. Formacja ta wylansowała takie przeboje jak: „Oczy Czarne Oczy”, „Lubię wracać”, czy „Dziewczyna z gór”.

Gwiazdor jest na tyle popularny w naszym kraju, że ostatnio gościł w „Pytaniu na śniadanie”. Tam wokalista disco polo wystąpił razem ze swoimi rodzicami Zofią i Jankiem. Para znalazła się w programie TVP2 w związku z 50. rocznicą ślubu.

Niestety właśnie okazało się, że Konrad Cieślik nie może w pełni cieszyć się wspaniałą rocznicą ślubu swoijej mamy i taty. Z mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się, że artysta disco polo, pochodzący z podsądeckiej miejscowości Żeleźnikowa, miał ostatnio poważny wypadek.

Mężczyzna w chwili wypadku znajdował się w swoim garażu. Tam pracował przy bramie. Niestety podczas jednej z prac, sprężyna z metalowym zakończeniem odbiła się i uderzyła w palec wokalisty disco polo.

W wyniku przykrego zdarzenia Kordian Cieślik doznał poważnego urazu. Otóż kawałek palca został dosłownie urwany. Gwiazdor disco polo natychmiast trafił do szpitala.

O makabrycznym wypadku lider zespołu „Kordian” poinformował na swoim Facebooku. „Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe” – napisał. Poza wpisem artysta disco polo umieścił też zdjęcie ze szpitalnego SOR-u.

Na koniec warto zaznaczyć, że palec Cieślika najprawdopodobniej uda się uratować. Okazało się, że lekarze przyszyli piosenkarzowi disco polo kawałek oderwanego palca. Dodajmy jednak, iż z uwagi na rozmiar obrażenia, mężczyznę czeka długa rehabilitacja.

źródło: Super Express

Zobacz również: