Michał Żebrowski
foto: YouTube

Wielbiciele Michała Żebrowskiego zaniepokoili się najnowszym wpisem aktora. Otóż gwiazdor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które zdenerwowało jego fanów.

Michał Żebrowski miał wypadek

Z pewnością minionych dni Michał Żebrowski nie zaliczy do udanych. Aktor zamierzał wyjechać z rodziną na narty. Niestety jego plany musiały ulec niespodziewanej zmianie. Wszystko z powodu stanu zdrowia 50-letniego gwiazdora.

Otóż jak dowiadujemy się z Instagrama, Michał Żebrowski miał wypadek. Artysta zamieścił w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie. Fotografia niejako pokazuje, co przytrafiło się aktorowi.

Na wspomnianym zdjęciu widzimy, iż Michał Żebrowski musi podpierać się kulami. Noga 50-latka jest zgięta i zabezpieczona, dlatego nie może być oparciem dla ciała. Co ciekawe, także żona gwiazdora jest kontuzjowana. Aleksandra ma założony ochraniacz na kolano. Przypuszczalnie oboje małżonkowie mieli w ostatnim czasie jakiś nieprzyjemny wypadek.

Jak już wspomnieliśmy Żebrowscy chcieli wybrać się na narty. Jednak jak widać, ich plan nie do końca się powiódł. Świadczą o tym odniesione przez nich urazy.

Warto podkreślić, iż nie wiadomo, w jaki sposób znana para odniosła kontuzje. Tego nie zdradziło żadne z małżonków.

Przykry wpis Michała Żebrowskiego nieco zaniepokoił jego fanów. Wielu z nich od razu skierowało w stronę aktora słowa otuchy. Artyście życzono szybkiego powrotu do pełni sił.

Na szczęście aktor i jego ukochana całkiem dobrze radzą sobie w zaistniałej sytuacji. Świadczy o tym kolejny wpis, który pojawił się na Instagramie.

Żona Michała Żebrowskiego opublikowała w mediach społecznościowych miłe zdjęcie. Wynika z niego, że pomimo niedyspozycji zdrowotnych rodzina aktora stara się spędzić czas wspólnie i przyjemnie. Wspomniana fotografia przedstawia „tłusty piątek”, który zorganizowała sobie para. Co ciekawe, był on dość wyjątkowy. Małżonkowie delektowali się alkoholem i smacznymi burgerami.

Oczywiście życzymy Michałowi Żebrowskiemu i jego żonie szybkiego powrotu do pełni sił.

źródło: Goniec

Zobacz również: