Richard Gere
foto: YouTube

Niepokojące wieści napłynęły zza oceanu. Gwiazdor filmowy Richard Gere trafił do szpitala. Aktor miał poważne problemy ze zdrowiem, na które w jego wieku trzeba szczególnie uważać. Wiemy, w jakim stanie jest aktualnie 73-latek.

Richard Gere zachorował w czasie wakacji w Meksyku

Aktor wybrał się razem ze swoją rodziną na wakacje do Meksyku. Richard Gere zamierzał tam świętować 40. urodziny swojej żony. Niestety plany niespodziewanie pokrzyżowała gwiazdorowi choroba i pobyt w szpitalu. Oto szczegóły.

73-letni artysta udał się do meksyskańskiego Nuevo Vallarta. Jednak dobrze zapowiadający się wypoczynek został nagle przerwany. Podczas wyjazdu Richard Gere bardzo źle się poczuł. AKtor uskarżał się zwłaszcza na duszący kaszel. Objawy były na tyle uciążliwe, że postanowił zgłosić się do szpitala.

Niespdoziewanie lekarze stwierdzili, że Richard Gere zachorował na zapalenie płuc. Z tego powodu gwiazdor musiał pozostać w szpitalu. Na szczęście aktor został w lecznicy tylko przez jedną noc.

Następnego dnia Richard Gere został wypisany ze szpitala. Ku uciesze bliskich mężczyzny jego stan zdrowia się poprawia. 73-latek otrzymał antybiotyki, dzięki którym może kontynuować leczenie w domu.

Warto jednak zaznaczyć, że z uwagi na wiek i specyfikę choroby, Richard Gere musi być bardzo ostrożny. Nie od dziś wiadomo, że zbagatelizowane zapalenie płuc zabiło już niejedną osobę.

Jak już wspomnieliśmy, Richard Gere miał w Meksyku świętować urodziny żony. Alejandra Gere dodała na Instagramie wpis z tej okazji. Na fotografii widzimy kobietę i jej dzieci. Nie ma natomiast jej męża – znanego aktora. Co ciekawe, w swoim poście małżonka gwiazdora przekazała, że podczas meksykańskiego urlopu cała rodzina walczyła z różnymi dolegliwościami.

„Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe.. po prawie 3 tygodniach choroby wszystkich członków naszej rodziny, dzisiaj w końcu czuję się dużo lepiej! Dziękuję za całą miłość. Oddaję ci ją całą!” – napisała Alejandra Gere.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alejandra Gere (@alejandragere)

Na koniec warto odnotować, Alejandra to hiszpańska publicystka i wieloletnia przyjaciółka rodziny Gere’a. Kobieta wyszła za aktora w 2018 roku. Para ma dwóch synów – czteroletniego Alexandra i dwulatka, którego imienia nie podano do wiadomości publicznej.

źródło: o2.pl

Zobacz również: