Piotr Gąsowski
foto: YouTube

Znany aktor Piotr Gąsowski przekazał za pomocą mediów społecznościowych przykrą wiadomość. Artysta wyznał, że jego najmłodsze dziecko – córka Julia miała wypadek. Oto co się stało i w jakim stanie jest 16-latka.

Piotr Gąsowski wyjechał z córką za granicę

58-latek jest ojcem dwójki dzieci. Starszy syn ze związku z aktorką Hanną Śleszyńską skończy w tym roku 28 lat. Natomiast mamą 16-letniej Julii jest tancerka Anna Głogowska.

W tej chwili Piotr Gąsowski przebywa z najmłodszą pociechą na feriach we włoskich Alpach. Dodajmy, że razem z 58-latkiem i jego córką w Livigno wypoczywają ich znani znajomi. Mowa o Katarzynie Skrzyneckiej, jej mężu Marcinie Łopuckim i ich córce Alikii, a także Andrzeju Nejmanie i jego synu Kubie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Piotr Gąsowski na bieżąco relacjonuje swój pobyt we włoskich Alpach. Niestety ostatnio przekazał za pomocą mediów społecznościowych przykrą wiadomość. Otóz podcza ferii jego córka uległa wypadkowi.

Na Instastories Piotr Gąsowski wstawił zdjęcie z Julką, która ma na ręce gips. 58-latek wymownie podpisał fotografię: „No i stało się. Gips i koniec jeżdżenia… na dzisiaj. Kochana Juleczka”.

Piotr Gąsowski
foto: Instagram/piotr.gasowski.official

Na szczęście z powyższego zdjęcia możemy wywnioskować, że wypadek zupełnie nie popsuł humoru 16-latce. Pomimo złamanej ręki uśmiech nie schodzi z twarzy Julki. Również jej znany tata wydaje się być w dorym nastroju.

źródło: Fakt

Zobacz również: