Bałtyk

Zaskakujące wieści ujrzały światło dzienne. Szykuje się sensacyjny transfer z Polsatu do TVN. Ze stacji Zygmunta Solorza-Żaka ma odejść jedna z bardziej lubianych polskich celebrytek. Oto szczegóły.

Polsat straci jedną ze swoich gwiazd

Ta wiadomość musiała zelektryzować widzów Telewizji Polsat. Raczej nikt nie spodziewał się takich zmian. Otóż Izabela Janachowska po niecałych dwóch latach zdecydowała się wrócić do swojego dawnego pracodawcy, czyli TVN-u.

Przypomnijmy, że w Polsacie celebrytka prowadziła program o ślubach „Pogotowie ślubne Izabeli Janachowskiej” i dołączyła do ekipy współprowadzących show „Taniec z Gwiazdami”. Jednak zdaniem dziennikarzy to nie wystarczyło, aby zatrzymać na dłużej w stacji 37-latkę.

Co ciekawe, to właśnie w TVN zaczęła się kariera Izabeli Janachowskiej. Najpierw dała się poznać jako tancerka w show „Taniec z Gwiazdami”. Następnie prowadziła kilka programów telewizyjnych o tematyce ślubnej. Chodzi o produkcje, w których 37-latka pomagała znaleźć suknie ślubne przyszłym pannom młodym, a także urządzała wesela zaledwie w parę dni.

Warto podkreślić, że wiadomość o odejściu tancerki z Polsatu nie jest jeszcze oficjalna. Póki co stacja nie potwierdziła tej sensacyjnej informacji. Niemniej koniecznie trzeba zwrócić uwagę na pewną zbieżność faktów. Otóż Izabela Janachowska odchodzi z Polsatu w momencie, gdy rządy w stacji objął Edward Miszczak.

Oczywiście natychmiast pojawiły się głosy, że tancerka odchodzi z Polsatu przez to, że dwa lata temu zniknęła z TVN, gdy Miszczak był tam dyrektorem. A podobno mężczyzna nie lubi uciekających od niego gwiazd.

„Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal, Iza ma wrócić do TVN” – stwierdził informator dziennikarzy.

Czy rzeczywiście 37-latka opuści Polsat? Czas pokaże. Jeśli do tego dojdzie, to będzie kolejna po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i odejściu Piotra Gąsowskiego rewolucja na antenie stacji.

źródło: Super Express

Zobacz również: