Izabella Krzan
foto: YouTube

Współprowadząca teleturniej „Koło fortuny” zaliczyła ostrą wymianę zdań z jedną z internautek. Użytkowniczka Instagrama skomentowała fakt, iż Izabella Krzan często podróżuje. Nie spodobało się to prezenterce.

Izabella Krzan przebywa z mamą na Malediwach

Gwiazda TVP wybrała się na zasłużony wypoczynek. Izabella Krzan przebywał w tej chwili na Malediwach. Razem z celebrytką za granicę udała się jej mama.

Gospodyni „Koła fortuny” chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swój pobyt na rajskich wyspach. Na Instagramie Izabelli Krzan odnajdziemy wiele zdjęć z wakacji. Na fotografiach widzimy, jak celebrytka pluska się w wodzie, płynie z mamą łodzią, a także pozuje w bikini pod palmami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Pod postami pięknej prezenterki z reguły pojawiały się pozytywne komentarze. „Pięknie. Pozdrawiam serdecznie”, „Pani Izo cudowne zdjęcia”, „Ale pięknie, życzę miło spędzonych chwil z mamą” – pisali wielbiciele Izabelli Krzan.

Niespodziewanie wśród wpisów pojawiły się nieliczne, ale jednak złośliwe głosy. Jedna z użytkowniczek umieściła dość niesympatyczny komentarz. Internautka kąśliwie zauważyła, że Izabella Krzan bardzo często bywa na egzotycznych wyjazdach, w związku z czym musi się jej powodzić. „Znowu na wakacjach? Powodzi się…” – napisała zaczepnie.

Izabella Krzan musiała się nieźle zirytować, gdyż postanowiła odpowiedzieć na złośliwe słowa. „Tak, moja mama marzyła na 60. urodziny wyjechać na egzotyczne wakacje, więc ją na takie zabrałam. P.S. Malediwy fajne, nie?” – zripostowała gwiazda TVP.

Co ciekawe, złośliwa komentująca nie omieszkała napisać, iż Izabella Krzan zarabia „sprzedając się dla PiS-owskiej telewizji”. Tego prowadząca „Koło fortuny” już nie skomentowała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Na koniec warto wspomnieć, iż w obronie 28-latki stanęła część internautów. „Przyjemnego wypoczynku Pani życzę, i proszę się nie przejmować złośliwymi komentarzami” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

źródło: Pudelek

Zobacz również: