Lady Pank Janusz Panasewicz
foto: YouTube

Janusz Panasewicz w mocnych słowach skrytykował swoich kolegów z branży. Co ciekawe, 67-letni muzyk „Lady Pank” wypowiedział się niepochlebnie o tych przedstawicielach polskiego show-biznesu, którzy występują na imprezach firmowanych przez TVP.

Wokalista „Lady Pank” bojkotuje Telewizję Polską

67-letni muzyk delikatnie mówiąc nie przepada za TVP. Niedawno lider „Lady Pank” wyznał, że nie występował w państwowej telewizji od siedmiu lat. Jednocześnie dodał, że absolutnie tego nie żałuje.

Janusz Panasewicz zniknął z anteny Telewizji Polskiej, gdy na fotelu prezesa tej stacji zasiadł Jacek Kurski. Od tej pory członkowie „Lady Pank” nie pojawiają się na wydarzeniach organizowanych przez TVP.

„Lady Pank” nie zamierza uczestniczyć w wydarzeniach firmowanych przez publiczne medium. O powodach swojej antypatii do Telewizji Publicznej opowiedział wspomniany wyżej Janusz Panasewicz.

„Dopóki media publiczne na nowo nie staną się publiczne, moja noga tam nie stanie” – powiedział wprost wokalista „Lady Pank”. Jednocześnie muzyk zaznaczył, że cały czas otrzymuje propozycje współpracy z innymi stacjami.

Co ciekawe, wokalista „Lady Pank” wypowiedział się na temat swoich kolegów z branży. Dokładnie rzecz biorąc skomentował zachowanie tych gwiazd, które nie mają oporów przed pracą dla TVP.

„Wiem, że niektórzy artyści mówią, że oni tam tylko śpiewają i nie angażują się politycznie. Nie zgadzam się z takim podejściem. Później ktoś to jednak ogląda i myśli sobie, że chyba Telewizja Polska nie jest taka zła, skoro ten i tamten tam występują” – stwierdził 67-letni muzyk.

Następnie Janusz Panasewicz pozwolił sobie skrytykować tych, którzy nie widzą nic złego we współpracy z Telewizją Publiczną.

„Każdy, kto uważa się za osobę publiczną, powinien mieć w sobie przyzwoitość, pewnego rodzaju szlachetność i w żaden sposób nie wspierać kłamstwa” – wyjaśnił lider „Lady Pank”.

źródło: Goniec

Zobacz również: