nie żyje żeglarz

Smutna wiadomość pojawiła się w mediach. Nie żyje zaledwie 20-letni celebryta, który zasłynął udziałem w jednym z programów Polsatu. Chodzi o Stanisława Rzepkę, bohatera reality-show „Górale”.

Widzowie kojarzą zmarłego 20-latka z platformy Polsat Play

W czwartek 23 lutego wieczorem w mediach społecznościowych ukazała się przykra wiadomość. Okazało się, że zmarł Stanisław Rzepka. Bohater emitowanego na Polsacie reality-show „Górale” odszedł w wieku zaledwie 20 lat.

Dom Pogrzebowy Jabłoński opublikował na Facebooku nekrolog informujący o śmierci młodego celebryty z Polsatu. „Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka” – przeczytamy w nekrologu.

Z przykrego wpisy dowiadujemy się, że ostatnie pożegnanie bohatera „Górali” Polsatu będzie miało miejsce 25 lutego. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą, która zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Brzegach o godzinie 12:30. Następnie kondukt pogrzebowy uda się na cmentarz.

Kim był Stanisław Rzepka?

Przypomnijmy, że zmarły 20-latek brał udział w jednym z programów typu reality-show emitowanych na platformie Polsat Play. W programie tym uczestniczyli mieszkańcy południowej Polski, którzy mieszkali na terenach górskich. W każdym odcinku widzowie mieli okazję poznać ich życie, zwyczaje i kulturę.

Stanisław Rzepka zwany Staszkiem dał się poznać jako wielki pasjonat koni. Bohater reality-show Polsatu wielokrotnie podkreślał swoją ogromną miłość do tych zwierząt.

„Różnica między kobietą a koniem jest taka, że jak wchodzę do stajni, to koń się zawsze śmieje i się cieszy. A jak to baby, one zawsze humory mają…” – żartował kiedyś w trakcie programu.

„Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop” – przyznał innym razem.

źródło: Cytaty.pl

Zobacz również: