Dorota Wellman

Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie znanej prezenterki, która obecnie jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Wcześniej pracowała dla Telewizji Polskiej. Fotografia datowana jest na 1995 rok. Czy domyślasz się o kogo chodzi? Jeżeli nie, to odpowiedź poznasz w naszym tekście.

Niewiarygodne, jak wyglądała przed laty Dorota Wellman

Chodzi oczywiście o Dorotę Wellman, która jest jedną z największych gwiazd TVN. Mało kto pamięta, że w przeszłości prezenterka prowadziła między innymi magazyn kulturalny „Goniec” na łamach Telewizji Polskiej. To właśnie kadr z tego programu, datowany na 1995 rok, prezentowany jest w naszym tekście.

Na zdjęciu widać chudzą o kilkadziesiąt kilogramów, niż obecnie Dorotę Wellman. Sama prezenterka przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że dodatkowe kilogramy, których nabrała od tamego czasu są efektem choroby, z którą musi się zmagać.

Na co jest chora Dorota Wellman? „Mam jeden podstawowy problem, to znaczy potworne migreny. (…) Odcina z życia, tracę wzrok, nie mogę mówić. Mam tak potworny ból, że trafiam do szpitala” – przyznała w jednym z ostatnich wywiadów na łamach Wirtualnej Polski.

Dorota Wellman nie przejmuje się jednak swoim wyglądem i przykrymi komentarzami, które musi na ten temat słyszeć. „Pracując w telewizji codziennie jestem poddawana krytyce. W komentarzach nazywają mnie grubą świnią, baleronem, a nawet starą Żydówką. Krótko mówiąc różne rzeczy się pojawiają, ale ja centralnie mam to w d…” – przyznaje Wellman.

„Przejmują mnie tylko uwagi dotyczące mojej pracy. To jest istotne. Jeśli komuś kojarzę się ze świnią to trudno. (…) Kiedyś byłam szczupła, ale nie to uznawałam za swój największy atut. To choroba spowodowała, że mam to co mam. I co, mam się powiesić z tego powodu? Żaden sznur mnie nie utrzyma ” – dodaje prezenterka.

źródło: Instagram, Super Express, media

Zobacz również: