Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy to najbardziej rozpoznawalna para polskiego show-biznesu. Najlepszy polski piłkarz i ceniona propagatorka zdrowego trybu życia każdego dnia są na ustach wszystkich. Tym razem nie są to jednak pozytywne informacje. Anna Lewandowska zamieściła w mediach poruszający wpis.

Anna Lewandowska wspomina rodzinny dramat

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe wideo, które okrasiła podpisem „Czas nie goi ran, tylko uczy żyć bez Ciebie.”. Wielu fanów zastanawia się, o co może chodzić. Znamy odpowiedź na to pytanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@annalewandowska)

Otóż jest to wspomnienie zmarłej babci Anny Lewandowskiej, która odeszła w zeszłym roku. „Kochani, ostatnie dni dla wszystkich są bardzo ciężkie. Pełne nerwów, niepewności i strachu. Musiałam się na chwilę wyłączyć, bo także naszą rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata.” – informowała przed rokiem Anna Lewandowska. Dziś wspominając swoją zmarłą babcię jeszcze raz pokazała, jak bardzo blisko była z nią związana.

„Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą prababcią.” – opisywała ją w zeszłym roku.

Fani trenerki nie kryją wzruszenia. Pod filmem opublikowanym przez Annę Lewandowską pojawiło się sporo komentarzy. „Mi też brakuje moich dziadków. Za szybko odeszli. Zawsze pozostaje niedosyt wspólnych chwil.Wczoraj zresztą byłem na pogrzebie kolegi – 40-latka i napisałem posta o tym, że trzeba żyć każdego dnia , spełniać marzenia swoje oraz najbliższych i nie czekać nigdy na lepsze czasy. Najlepsze są tu i teraz.” – napisał jeden z internautów.

„Moja babcia nauczyła mnie wszystkiego oprócz życia bez niej …” – dodaje inna osoba. „Tak bardzo rozumiem sens tych słów” – czytamy w kolejnym komentarzu.

Zobacz również: