Małgorzata Ostrowska Królikowska
foto: YouTube

Znana i lubiana aktorka serialu „Klan” poruszyła internautów. Małgorzata Ostrowska-Królikowska umieściła lakoniczny, aczkolwiek przepiękny wpis na Instagramie. Trudno opanować łzy czytając, co napisała gwiazda TVP.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje rocznicę śmierci męża

Przypomnijmy, iż od śmierci Pawła Królikowskiego minęły już trzy lata. Aktor zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Przez ostatnie lata życia artysta zmagał się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi.

Paweł Królikowski spoczął w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach. Dodajmy, że jego grób regularnie odwiedzają tłumy wielbicieli aktora.

Dziś tj. w 3. rocznicę śmierci męża Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała wzruszający wpis na Instagramie. Nie da się ukryć, że kobieta pomimo upływu lat, ciągle tęskni za zmarłym małżonkiem.

Wpis Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej jest bardzo zwięzły. Aczkolwiek jej słowa poruszają serca. Wręcz trudno powstrzymać łzy, które napływają do oczu. „Serca nie gasną” – napisała krótko aktorka „Klanu”. Do tego krótkiego zdania dołączyła datę śmierci ukochanego, czyli 27.02.2020. Całość opatrzona jest też zdjęciem palącej się świecy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Foto: Instagram/Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
foto: Instagram/Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Na koniec warto przypomnieć, iż pogrzeb Pawła Królikowskiego był bardzo poruszającą ceremonią. Zwłaszcza przemówienia dzieci zmarłego aktora chwyciły opinię publiczną za serce. „Tato, wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Pan Bóg powierzył ci tam najpiękniejszą z ról. Dziękuję ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci, twoich małych Królików, za wszystko. Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jaki piękny potrafi być tan świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowadniałeś, że chcieć to móc” – powiedział wówczas Antoni Królikowski.

źródło: Plejada

Zobacz również: