nie żyją chłopcy wypadek

Smutne wieści napłynęły z południa Polski. Nie żyje zaledwie 22-letni student krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Młody mężczyzna zginął w przykrym wypadku. Uczelnia skomentowała tragiczne zdarzenie.

Wypadek miał miejsce w budynku krakowskiej uczelni

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 28 lutego w godzinach porannych. Około godziny 8:30 policja ptrzymała zgłoszenie dotyczące wypadku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Okazało się, że 22-letni student spadł z piątego piętra wewnętrznej klatki schodowej w budynku AGH przy al. Mickiewicza w Krakowie. Niestety, pomimo przeprowadzonej reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

Okoliczności tragicznego wypadku badają w tej chwili służby. Funkcjonariusze policji pracują pod nadzorem prokuratora.

Uczelnia, w której studiowała ofiara, zabrała głos w sprawie tego przykrego zdarzenia. Anna Żmuda-Muszyńska, rzecznik prasowy AGH w Krakowie potwierdziła, że w wypadku na terenie akademii zginął jej student.

„Z wielkim smutkiem przekazujemy, że dzisiaj na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w jednym z budynków doszło do zdarzania, w wyniku którego śmierć poniósł student AGH. Odpowiednie służby przeprowadziły na miejscu zdarzenia czynności, które już się zakończyły. Innych informacji na ten moment nie przekazujemy” – zakomunikowała przedstawicielka krakowskiej AGH.

Jak już wspomnieliśmy, szczegóły wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Warto podkreślić, iż na ten moment służby wstępnie wykluczyły udział osób trzecich w tragicznym zdarzeniu.

Wiele wskazuje na to, że była to udana próba samobójcza. Dokładne informacje zostaną jednak podane dopiero wraz z rozwojem śledztwa.

źródło: Goniec

Zobacz również: