Władimir Putin
foto: YouTube

Niewątpliwie to prawdziwa kompromitacja i wstyd na cały świat. Do mediów wyciekło nagranie z zaufanym człowiekiem Władimira Putina w roli głównej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rosyjski generał paraduje przed kamerą nago.

Władimir Putin musiał się mocno zdenerwować

W najbliższym gronie Władimira Putina wybuchł skandal. Do sieci wyciekła taśma z erotycznymi pląsami jednego z najważniejszych generałów armii rosyjskiej. Cały świat zobaczył jak Aleksander Matownikow tańczy na golasa.

Warto wspomnieć, iż generał Aleksander Matownikow to zaufany człowiek Władimira Putina. Dodajmy, że wojskowy jest dowódcą wojsk lądowych sił zbrojnych Rosji.

W internecie można odnaleźć wiele oficjalnych zdjęć generała. Widzimy na nich wojskowego ubranego w mundur. Na jego twarzy maluje się poważna mina. Zupełnie w innej wersji zobaczymy człowieka Władimira Putina na wspomnianym nagraniu.

Kompromitujące wideo opublikował w poniedziałek kanał WczK-OGPU. Generał Władimir Putin nie ma na sobie wojskowego munduru. Wprost przeciwnie na biodrach ma zawiązany jedynie biały ręcznik.

Co ciekawe, człowiek Władimira Putina patrzy prosto w kamerę. Prawdopodobnie wie, że ktoś go nagrywa. Media spekulują, iż przypuszczalnie filmik był przeznaczony dla kochanki wojskowego.

Warto wspomnieć, iż rosyjski generał w pewnym momencie włącza muzykę i zaczyna podrygiwać w rytm zachodnich hitów. Pląsy człowieka Władimira Putina są coraz odważniejsze. W pewnym momencie mężczyzna rozchyla ręcznik.

Oczywiście w tym momencie autorzy kanału WczK-OGPU użyli pikselów, aby nie pokazać Aleksandra Matownikowa w całej krasie. Tym bardziej, że wojskowy pokazał naprawdę bardzo wiele i to zarówno z tyłu, jak i z przodu.

Póki co, nie wiadomo, w jaki sposób intymne tańce generała Władimira Putina przedostały się do sieci. Z pewnością tak kompromitujące nagranie wojskowego musiało nieźle zdenerwować prezydenta Rosji.

źródło: Super Express

Zobacz również: