Ida Nowakowska
foto: YouTube

Gwiazda TVP pozytywnie zaskoczyła swoich wielbicieli szczerym wyznaniem. Ida Nowakowska zabrała głos w sprawie kolejnej ciąży. Czy niebawem rodzina współprowadzącej „Pytanie na śniadanie” powiększy się?

Ida Nowakowska i jej mąż chcą kolejnych dzieci

Ida Nowakowska i jej małżonek Jack Herndon tworzą niezwykle zgraną parę. Dwa lata temu na świat przyszedł ich długo wyczekiwany synek Maks. O dziecko starali się bowiem aż sześć lat! Chłopiec za kilka miesięcy skończy dwa latka.

Tymczasem Ida Nowakowska zaskoczyła swoich wielbicieli szczerym wyznaniem. Okazuje się, że gwiazda TVP znakomicie odnalazła się w roli mamy. Synek daje jej mnóstwo siły i radości. Prezenterka nie kryła, że wychowywanie Maksa nadało zupełnie nowy sens jej życiu.

„Macierzyństwo zmieniło mnie w bardzo pozytywnym sensie oraz nadało mojemu życiu sens. Brzmi to górnolotnie, ale teraz mam w swoim życiu nową misję” – przyznała gwiazda „Pytania na śniadanie”.

Z pewnością to zupełnie inne podejście niż u większości kobiet. Zazwyczaj młode mamy opowiadają nie tylko o blaskach, ale i o cieniach macierzyństwa. Wiele słyszy się o utracie sił i ciągłym zmęczeniu.

Tymczasem Ida Nowakowska przy Maksiu nabiera nowych sił. Mało tego, 32-latka stwierdziła, że odkąd została mamą znacznie łatwiej przychodzi jej godzenie codziennych zajęć i obowiązków.

„Dużo osób mówi, że dziecko zabiera energię, ale tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Widzę to po sobie i po moich koleżankach, które dokładnie w tym samym czasie urodziły dzieci. Każda z nas nosi w sobie ogrom ciepła, miłości, energii i jest o wiele lepiej zorganizowana” – powiedziała Ida Nowakowska.

To jednak nie wszystkie zaskakujące wieści na temat dziennikarki. 32-latka wypowiedziała się także na temat powiększenia rodziny. Gwiazda dała do zrozumienia, że chciałaby, aby jej syn miał rodzeństwo.

Jednocześnie gwiazda TVP podkreśliła, że sprawy związane z kolejną ciążą muszą potoczyć się naturalnym torem. Kobieta uważa, że drugie dziecko pojawi się wtedy, kiedy przyjdzie na to czas.

„Bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Mój mąż już chciałby mieć siódemkę. Na pewno chcielibyśmy mieć więcej dzieci, więc zobaczymy, jak to będzie” – zadeklarowała prezenterka.

Warto dodać, że do sprawy odnieśli się dziennikarze plotkarskiego magazynu. Redaktorzy przekazali, iż podobno Ida Nowakowska i Jack Herndon już rozpoczęli starania o kolejnego potomka.

źródło: Lelum

Zobacz również: