Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Prowadząca program „Nasz nowy dom” przechodzi trudne chwile. Katarzyna Dowbor opublikowała nawet wpis w mediach społecznościowych, z którego wynika, że sporo dzieje się teraz w jej życiu prywatnym.

Katarzyna Dowbor poinformowała o operacji swojej mamy

Z pewnością 64-letnia dziennikarka należy do jednych z największych gwiazd Telewizji Polsat. Katarzyna Dowbor prowadzi aktualnie program „Nasz nowy dom”. Dzięki temu zyskała sobie spore grono fanów.

O ile w życiu zawodowym prezenterki raczej jest spokojnie, to tego samego nie można powiedzieć o sprawach prywatnych. Katarzyna Dowbor właśnie poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej mama przeszła operację.

Niewątpliwie Katarzyna Dowbor martwi się o swoją rodzicielkę. Wszakże pani Krystyna ma już 90 lat. Na szczęście z wpisu dziennikarki wynika, że operacja zakończyła się sukcesem. Jak podkreśliła sama gwiazda Polsatu, jej mama miała szczęście, że trafiła na wspaniałą lekarkę

„Jak cudownie spotkać lekarza z powołania. Doktor Magdalena Kochman ze Szpitala Bielańskiego z wielką kulturą, taktem i zaangażowaniem zajęła się moją mamą. Mama jest już po operacji… w super formie! Troska Pani doktor naprawdę mnie wzruszyła! Oby więcej takich ludzi wokół nas. Może to trochę banalne, ale kochajmy się i szanujmy nawzajem, bo dobro wraca” – napisała Katarzyna Dowbor.

Do emocjonalnego wpisu dziennikarka dodała zdjęcie, na którym widzimy ją razem z panią Krystyną.

Pod wzruszającym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Instagrama życzyli mamie Katarzyny Dowbor szybkiego powrotu do zdrowia.

„Dużo zdrówka dla Pani mamy”, „Pani Kasiu dużo zdrówka dla Pani mamy. pozdrawiam serdecznie z Torunia”, „Dużo zdrówka dla mamusi życzę, a dla super pani doktor dużo wytrwałości i miłości do pacjentów-brawo” – przeczytamy pod wpisem gwiazdy Polsatu.

źródło: Super Express

Zobacz również: