Wojciech Glanc
foto: YouTube

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów przedstawił swoją wizję dotyczącą przyszłości Polski, Europy i świata. Słowa Wojciecha Glanca nie brzmią optymistyczne. Przepowiednia wróżbity jest wręcz przerażająca.

Wojciech Glanc zapowiada zmiany w Ukrainie

Jasnowidz właśnie przedstawił swoją kolejną wizję przyszłości. Niestety nie maluje się ona w jasnych barwach. Wojciech Glanc zapowiada znaczące zmiany w Ukrainie i Mołdawii.

Wróżbita stwierdził, że kraj pod przewodnictwem Wołodymyra Zełenskiego znajduje się w tej chwili w dużo gorszej sytuacji, niż wszyscy sądzą. Wojciech Glanc ocenił, że NATO w ogóle nie zależy na zakończeniu wojny rosyjsko-ukraińskiej.

„Są pewne rzeczy, o których nam się nie mówi. Są zachowywane pewne pozory. Ja uważam, że Ukraina zostanie gdzieś tam wystawiona po to, żeby się wykrwawiła (…) NATO zależy na tym, że niech się powiedzmy, wyżynają (…) byle tylko jak najdalej. Czego oko nie widziało, tego sercu nie żal. Wcale nie chodzi o zażegnanie tego konfliktu, chodzi o to, żeby jak najdłużej ten konflikt trwał, do upadłego, aż się sam wreszcie rozwiąże, byle by był tylko z daleka” – powiedział Wojciech Glanc.

Jasnowidz stwierdził, że istnieje spore prawdopodobieństwo budowy w Europie muru. „I takie dziwne myśli mnie zaczęły nachodzić i pojawia mi się wizja (…) Był berliński mur i ja widzę w tej chwili ukraiński mur. Mam takie wrażenie, jakby w tej chwili całemu zachodowi zależało na tym, żeby stworzyć coś w rodzaju takiego zdemilitaryzowanego pasa. I nikomu nie zależy na tym, żeby Ukraina była krajem wolnym (…) Ja mam takie wrażenie, że takie propozycje padły w kuluarach podczas wizyty Bidena w Ukrainie” – podkreślił Wojciech Glanc.

Jasnowidz wypowiedział się również na temat sytuacji w jakiej znajdzie się Mołdawia. „Coś huknie w Mołdawii albo przy granicy Mołdawii. Jednak, mimo wszystko, to nie są obawy nieuzasadnione. Będzie to odwracanie uwagi, wtedy świat się skupi na chwilę na tym małym państewku, zapominając o Ukrainie (…) Uważam, że coś walnie. Obawiałbym się kwietnia, eskalacji w tym wszystkim. Ukraina zostanie spustoszona, a jednocześnie zostanie podzielona. Kwiecień mnie bardzo niepokoi” – ocenił Wojciech Glanc.

źródło: o2.pl

Zobacz również: