Maciej Kurzajewski
foto: YouTube

Prezenter TVP właśnie ogłosił radosną nowinę. Maciej Kurzajewski pochwalił się, że jego rodzina powiększyła się. Współprowadzący „Pytanie na śniadanie” opublikował na Instagramie wymowny wpis. 

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

50-letni dziennikarz umieścił na Instagramie wspaniałą wiadomość. Otóż w piątek 3 marca na świat przyszła wnuczka Macieja Kurzajewskiego. Dodajmy, że szczęśliwym ojcem Franciszek – syn prezentera i jego byłej żony Pauliny Smaszcz.

Warto zaznaczyć, że Maciej Kurzajewski z wielkimi emocjami oczekiwał narodzin swojego pierwszego wnuka. Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzami wyznał, że nie może się już doczekać chwili, gdy dziecko pojawi się na świecie.

„Każdego dnia wyczekuję telefonu z informacją, że narodziła się moja wnuczka. Od dobrych kilkunastu lat przygotowuję się podświadomie na ten czas. Bardzo to radosne, już sam ten czas oczekiwania, kiedy córka mojego syna i jego żony pojawi się na świecie, myślę, że to dopiero będzie eksplozja radości” – przyznał wówczas Kurzajewski.

Jak już wspomnieliśmy, gwiazdor TVP umieścił w mediach społecznościowych radosny wpis, w którym poinformował o powiększeniu się jego rodziny.

„Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!” – napisał szczęśliwy Maciej Kurzajewski.

Jak nie trudno się domyślić, w komentarzach pod postem pojawiły się liczne gratulacje oraz życzenia zdrowia dla wnuczki dziennikarza i jej rodziców. Wiele osób podkreśliło, że prezenter „Pytania na śniadania” został młodym dziadkiem.

Co ciekawe, wśród wpisów z gratulacjami i życzeniami znalazły się także te od znanych kolegów Macieja Kurzajewskiego. Chodzi m.in. o dziennikarzy Macieja Dowbora i Mateusza Borka.

Radosną nowinę skomentowała również aktualna partnerka 50-latka. Katarzyna Cichopek umieściła pod wpisem ukochanego pięć czerwonych serduszek.

źródło: Super Express

Zobacz również: