Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Fani Michała Wiśniewskiego mogą być nieco zszokowani. Lider „Ich Troje” dostał w twarz. Incydent zarejestrowała kamera, a nagranie trafiło do mediów społecznościowych.

Michał Wiśniewski spoliczkowany przez żonę

Popularny piosenkarz od wielu lat wzbudza kontrowersje. Michał Wiśniewski szokował i nadal szokuje. Opinię publiczną zadziwia zarówno jego oryginalny wygląd, jak i ekscentryczne zachowanie.

Tym razem ludzi zszokowało nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Michał Wiśniewski dostaje w twarz. Co ciekawe, 50-letniego celebrytę spoliczkowała jego małżonka.

Przypomnijmy, iż Michał Wiśniewski jest aktualnie w związku ze swoją piątą żoną Polą. Para ma 2-letniego synka Falco Amadeusa. Niebawem lider „Ich Troje” znowu zostanie ojcem.

Michał i Pola Wiśniewscy od jakiegoś czasu nagrywają podcast pod tytułem „Pan i pani W.” Opowiadają w nim m.in. o swoim codziennym życiu. Niedawno w sieci pojawił się szósty odcinek.

W związku z kolejną odsłoną podcastu doszło do szokującego zdarzenia. Podczas zapowiedzi szóstego odcinka widzowie byli świadkami małego incydentu. Ku zaskoczeniu internautów Michał Wiśniewski dostał w twarz od własnej żony i to na wizji.

Jak do tego doszło? Czym piosenkarz zdenerwował swoją ukochaną? Poznajcie szczegóły incydentu z udziałem małżeństwa Wiśniewskich.

Otóż zapowiadając szósty odcinek podcastu Michał Wiśniewski pokusił się o żart dotyczący wyglądu Poli spowodowanego ciążą. Żona lidera „Ich Troje” odpowiedziała na słowa męża dość osobliwie. Wymierzyła mu policzek.

„Chciałem was na początku bardzo przeprosić. W tym odcinku Polcia nie wystąpi, bo szukamy obecnie kanapy, na której mogłaby się zmieścić. Ale znajdziemy dla Cloe i dla niej bardzo przytulne miejsce, na którym w następnym odcinku…” – zażartował Michał Wiśniewski. Następnie spojrzał na żonę.

Nagle Pola wymierzyła ukochanemu cios w twarz. Wiśniewski dostał tzw. „plaskacza”. „Chcesz jeszcze coś dodać?!” – zapytała po wszystkim męża. Muzyk nic nie odpowiedział. Natomiast wydawał się być dość oszołomionym.

Prawdopodobnie cała sytuacja to tylko zaimprowizowany żart małżonków. Pola i Michał tylko przekomarzali się. W rzeczywistości piosenkarz nie otrzymał prawdziwego, silnego ciosu. Było to tylko markowane zagranie.

Wiśniewski
foto: Instagram/m_wisniewski1972

źródło: Super Express

Zobacz również: