Ronn Moss
foto: YouTube

W serialowym Ridge’u Forresterze kochały się miliony kobiet na całym świecie. Dziś Ronn Moss skończył 71 lat. Sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda aktor legendarnej „Mody na sukces”. 

Ronn Moss prezentuje się znakomicie

Niewątpliwie serial „Moda na sukces” to opera mydlana, która zyskała ogromną popularność praktycznie na całym świecie. Produkcja zacczęła powstawać pod koniec lat 80. Natomiast na polskich ekranach pojawiła się w 1994 roku. T

Serial opowiada skomplikowane losy rodziny Forresterów. Jedną z najbardziej lubianych, zwłaszcza przez kobiety, postacią był Ridge. Właśnie w tego bohatera wcielał się Ronn Moss.

Z pewnością rola we wspomnianym tasiemcu przyniosła Ronnowi Mossowi popularność na całym świecie. Tak naprawdę ludzie po dziś dzień kojarzą go z „Modą na sukces”, pomimo że aktor zagrał też w innych produkcjach.

Mało kto wie też, że 71-latek jest utalentowanym muzykiem. Ronn Moss zaczynał od grania w nocnych klubach. Następnie założył z kolegami swój zespół. Panowie wydali kilka płyt. Po odejściu z „Mody na sukces” mężczyzna poświęcił się muzyce. Dzięki czemu jego fani mogli podziwiać go na koncertach zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie.

Jak już wspomnieliśmy Ronn Moss obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, jak aktualnie prezentuje się aktor. Po zerknięciu na jego Instagram jesteśmu nieco zszokowani. Otóż 71-letni artysta wciąż wygląda młodo. Można wręcz odnieść wrażenie, że czas się dla niego zatrzymał.

Warto podkreślić, iż zdaniem części osób, Ronn Moss prezentuje się tak znakomicie z powodu licznych operacji plastycznych. Niektórzy sądzą, że jego rysy twarzy wyglądają na zbyt idealne.

Ronn Moss wiele razy zaprzeczał, jakoby poddał się zabiegom medycyny estetycznej. „Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem” – zapewnił aktor.

A Wy jak sądzicie? Rzeczywiście Moss ma tak dobre geny?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ronn moss (@ronnmoss)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ronn moss (@ronnmoss)

źródło: Pomponik

Zobacz również: