Beata Kozidrak
foto: YouTube

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło na jednym z koncertów Beaty Kozidrak. Co ciekawe, całe zdarzenie zarejestrował jeden z wielbicieli artystki. Wideo już bije rekordy popularności w sieci.

Beata Kozidrak: „To wiecie, co macie robić”

W czasie koncertu zespołu „Bajm” w klubie Stodoła w Warszawie wydarzyła się raczej niespotykana sytuacja. Może ona wzbudzać spore kontrowersje. Otóż z publiczności zaczęły dochodzić skandaliczne słowa. Były one skierowane w stronę Prawa i Sprawiedliwości.

Niewątpliwie reakcja Beata Kozidrak była dość zaskakująca. Co prawda wokalistka nie przyłączyła się do okrzyków swoich wielbicieli, ale jej zachowanie była bardzo wymowne.

Całe zdarzenie uwiecznił jeden z uczestników koncertu „Bajmu”. Nagranie zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Na wideo słyszymy jak publiczność głośno i wulgarnie wyraża swoją niechęć do Prawa i Sprawiedliwości. „J***ć PiS!” – dobiegało z sali.

Beata Kozidrak nie przyłączyła się do tego wulgarnego zachowania. Jednak też nie uciszyła ich. „No patrzcie nie spodziewałam się, że teraz znowu aktualne. Ale ściany mają uszy. Znowu jakaś afera jest, ktoś nas podsłuchuje. Ale to było fajne, aż nóżka chodziła. Chcecie tak żyć? To wiecie, co macie robić” – powiedziała wymownie piosenkarka.

Kiedy okrzyki ustały, Beata Kozidrak krzyknęła: „Niech żyje stolica!”.

Poniżej zamieszczamy wspomniane nagranie, które pojawiło się na Twitterze. „Beata Kozidrak i Bajm – Warszawa „Stodoła”. Mam nadzieję zaczyna wiać wiatr zmian. Krzyczeli młodzi i starsi. Niepójście na wybory będzie zbrodnią przeciwko Ojczyźnie” – skomentował wideo jego autor.

źródło: Super Express

Zobacz również: