policja

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w minioną sobotę 4 marca. „W wypadku zginęły dwie osoby” – podał Rafał Jeżak Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Jak się okazało, ofiarami są dwaj nastolatkowie. Niewątpliwie to ogromny dramat. W końcu chłopcy mieli przed sobą całe życie.

Wypadek zdarzył się na drodze powiatowej na Mazowszu

Jak już pisaliśmy, śmiertelny wypadek miał miejsce w sobotę 4 marca przed godziną 17:00. Na drodze powiatowej w miejscowości Adamów, w powiecie lipskim w województwie mazowieckim auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

O wypadku poinformowała radomska policja. „Samochód osobowy marki Renault Clio na łuku drogi wypadł z trasy i uderzył w drzewo” – przekazał Rafał Jeżak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. „Powody wypadku nie są znane” – podkreślił mundurowy.

Policjant podał także, że w wyniku wypadku zginęło dwóch młodych mężczyzn. „Śmierć na miejscu poniósł 19-letni kierowca i 18-letni pasażer. Ofiary pochodzą z powiatu lipskiego” – przyznał funkcjonariusz.

W tej chwili policja bada okoliczności tragicznego zdarzenia z udziałem nastolatków. Warto dodać, że działania policji tradycyjnie nadzoruje prokurator.

Jak w tego typu przypadkach bywa, w miejscu wypadku pojawiły się utrudnienia w ruchu. Droga powiatowa nr 1919 była nieprzejezdna w obydwu kierunkach przez około dwie godziny.

Poniżej prezentujemy fotografie z miejsca makabrycznego wypadku. Zdjęcia pojawiły się na fanpage’ach policji z Lipska oraz ratownictwa z powiatu Ostrowieckiego.

Patrząc na ten materiał widać, że na skutek uderzenia samochodu w drzewo, pojazd został praktycznie całkowicie zmiażdżony.

źródło: Polsat News

Zobacz również: