Michał Szpak
foto: YouTube

Wielbiciele Michała Szpaka byli w niemałym szoku, gdy ujrzeli pewne zdjęcie swojego idola. Piosenkarz wygląda na nim zupełnie inaczej, niż byliśmy do tego przyzwyczajeni. Zobaczcie sami, jaka fotografia kontrowersyjnego wokalisty wywołała takie zdumienie.

Michał Szpak w krótkich włosach

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak ma oryginalny i dość kontrowersyjny wizerunek. Piosenkarz wiele razy udowodnił, że uwielbia bawić się modą. Wystarczy przypomnieć chociażby jeden z odcinków „Tańca z Gwiazdami”, kiedy to wystąpił na scenie w olbrzymim płaszczu, który miał 140 metrów kwadratowych. To jednak nie wszystko. Pod płaszczem miał tylko przezroczyste spodnie i czerwoną bieliznę.

Spore emocje wywołują również włosy Michała Szpaka. Od wielu lat jest wierny długim włosom. Czasem nosi je rozpuszczone, czasem wiąże. Raz ma je wyprostowane, a innym poskręcane. Jednak zawsze są one długie.

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, na której widzimy Michała Szpaka w krótkiej fryzurze. Wielbiciele przez moment zastanawiali się, czy ich idol obciął włosy.

Uspokajamy, nic z tych rzeczy. Otóż wizerunkiem Michała Szpaka zabawił się fryzjer gwiazd. Łukasz Urbański opublikował na InstaStories zdjęcie piosenkarza w długich włosach, a tuż obok przerobioną forografię z gwiazdorem w krótkiej fryzurze.

Znany fryzjer zorganizował także ankietę. Mężczyzna zapytał użytkowników Instagarama o to, jakiego Michała Szpaka wolą. Ku zaskoczeniu, większość (73%) głosujacych wybrała krótką fryzurę. Tylko 27% opowiedziała się za długimi włosami.

Poniżej prezentujemy wspomniany fotomontaż, na którym możecie zobaczyć Michała Szpaka w całkiem nowej odsłonie.

szpak
foto: Instagram

Przy okazji warto wspomnieć, że Michał Szpak jest bardzo dumny ze swoich włosów. Jakiś czas temu piosenkarz został twarzą jednej ze znanych marek kosmetycznych.

„Moje włosy są moją siłą. Pozwalają mi czuć się sobą. Zawsze tak było, nawet gdy inni patrzyli na nie z dezaprobatą. (…) mogę pokazywać innym, że włosy dają nam siłę do tego, żeby pomimo wszystkich przeciwności – mieć odwagę do bycia sobą” – powiedział Michał Szpak.

źródło: Pomponik

Zobacz również: