Władimir Putin Rosja
foto: YouTube

Te doniesienia na temat Władimira Putina musiały ucieszyć jego wrogów. Według autora telegramowego kanału Generał SW rosyjski dyktator stoi nad grobem. Rzekomo ze zdrowiem prezydenta Rosji jest naprawdę źle.

Władimir Putin ma być przykuty do łóżka

Autor telegramowego kanału Generał SWR poinformował, iż w niedzielę, 5 marca Władimir Putin rozpoczął nową, ostrą terapię onkologiczną. Wszystko dlatego, że najnowsze wyniki badań dyktatora były kiepskie.

„Ostatnia terapia nie dała oczekiwanych rezultatów i została przepisana nowa, która rozpocznie się 5 marca” – przeczytamy w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, iż od dawna mówi się o tym, że Putin od lat walczy z rakiem i chorobą Parkinsona. Wieści na temat kiepskiego zdrowia rosyjskiego prezydenta potwierdził także autor wspomnianego kanału, który prawdopodobnie jest byłym generałem Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji.

Zdaniem anonimowego informatora Władimir Putin zniósł pierwszy dzień leczenia bardzo źle. Mało tego jest z nim coraz gorzej. „Nie chce jeść, nie rusza się z łóżka” – doniosło źródło.

„W niedzielę o piątej rano czasu moskiewskiego Putin rozpoczął kolejną terapię. Prezydent nie czuł się najlepiej przez cały dzień i głównie starał się odpoczywać. Początek wiosny będzie trudnym okresem dla Putina. W najbliższych dniach sobowtór prezydenta będzie wykorzystywany do udziału w imprezach masowych i spotkaniach, a z pomocą przyjdzie technologia Deepfake w trybie komunikacji wideo” – kontynuował generał SWR.

Warto zwrócić uwagę, że Władimir Putin podobno nie rusza się nigdzie bez sztabu lekarzy. Niektórzy uważają, że u boku dyktatora jest nawet 13 specjalistów. Medycy rzekomo mieszkają w pobliżu rezydencji przywódcy Rosji, a co najważniejsze są w ciągłej gotowości.

W związku z powyższymi doniesieniami wiele osób już zaczęło sugerować, że Władimir Putin stoi nad grobem. Niewątpliwie wiadomość ta ucieszyłaby wrogów prezydenta Federacji Rosyjskiej.

źródło: Super Express

Zobacz również: