nie żyje żeglarz

Nie żyje znany muzyk. Mężczyzna zginął w wyjątkowo wstrząsających okolicznościach. Miała zabić go jego własna żona. Oto szczegóły tego porażającego zabójstwa.

Muzyk występował w kapeli metalowej „Critical Khaos”

Tragiczne zdarzenia miało miejsce w Clermont Coutny w stanie Ohio. Muzyk popularnego zespołu metalowego „Critical Khaos” zginął z rąk swojej żony. W przypadku Steve’a  Caine’a prawdopodobnie doszło do rozszerzonego samobójstwa.

Muzyk został zabity pod koniec lutego. Było to chwilę przed tym, jak rodzina wokalisty miała zostać eksmitowana z domu, który zamieszkiwała.

Należy podkreślić, że nic nie zapowiadało, iż może dojść do zabójstwa. Mało tego żona wokalisty metalowej formacji „Critical Khaos” twierdziła, że jej rodzina ma się gdzie podziać i nie będzie utrudniać procedury eksmisji.

Lokalne media doniosły, iż żona muzyka – Theresa Cain zastrzeliła nie tylko swojego męża. Z jej ręki zginęli także pozostali członkowie rodziny. Strzały padły zaledwie kilka minut przed przybyciem funkcjonariuszy odpowiedzialnych za przeprowadzenie eksmisji.

Na temat tego rodzinnego dramatu wypowiedziała się policja. „To wszystko jest bardzo smutne. Ta pani przez cały czas była całkowicie chętna do współpracy” – przyznał szeryf Steve Leahy.

Natomiast amerykańscy dziennikarze podali kilka szczegółów dotyczących śmierci popularnego muzyka. Otóż funkcjonariusze podjechali do domu rodziny Cain przy Riebel Ridge Road w Ohio Township około 10:00 rano.

Theresa Cain stała przed budynkiem. Kobieta poprosiła o kilka dodatkowych godzin na spakowanie rzeczy przed wyprowadzką. Jednak widząc pracowników wysiadających z samochodu, szybko weszła do domu.

Dosłownie chwilę później kobieta oddała pięć strzałów ostrzegawczych. Następnie zniknęła. Funkcjonariusze usłyszeli bardzo szybką serię strzałów.

Po wejściu do domu mundurowi odnaleźli ją martwą. Poza kobietą odnaleziono zwłoki jej 13-letniego syna Ethana, 74-letniego ojca oraz 50-letniego męża Steve’a. Strzelaninę przeżyła jedynie 20-letnia córka muzyka Samantha.

Dziewczyna została jednak ciężko ranna. Aktualnie w stanie krytycznym przebywa w szpitalu w Cincinnati. Choć jest w śpiączce, to lekarze dają jej duże szanse na przeżycie.

Co ciekawe, według ustaleń śledczych muzyk został zastrzelony jako pierwszy. Przypuszczalnie on i pozostali członkowie rodziny nie wiedzieli nic na temat eksmisji. Prawdopodobnie sprawczyni ukrywała przed nimi trudną sytuację finansową.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Steve Cain (@19stevecain72)

źródło: Pomponik

Zobacz również: