żona Pawła Golca
foto: YouTube

Małżonka jednego z braci Golec mocno się zdenerwowała. Kobieta w gorzkich słowach opowiedziała o sytuacji, która przytrafiła się jej ostatnio.

Małżonka Pawła Golca mówi o swojej wizycie w teatrze

Katarzyna Golec to żona Pawła – jednego z liderów Golec uOrkiestry. Kobieta raczej stroni od ścianek i błysku fleszy. Natomiast jest bardzo aktywna w social mediach.

Właśnie w mediach społecznościowych kobieta dała się ponieść emocjom. Katarzyna Golec opublikowała mocny wpis, pełen negatywnych odczuć takich jak wściekłość i oburzenie.

Co tak zdenerwowało żonę Pawła Golca? Otóż Katarzyna wybrała się razem z córkami do teatru. Małżonka muzyka nie mogła uwierzyć w to, co tam zobaczyła.

Żona lidera zespołu Golec uOrkiestra wyraziła swoje oburzenie postawą niektórych osób, które przybyły na spektakl do teatru. Zdaniem kobiety, część Polaków i ich pociech nie potrafi się zachować w tego rodzaju miejscu.

„W teatrze lalek obserwowałam dzieci, ale przede wszystkim rodziców. I strasznie to smutne, jak mała jest świadomość. Teatr to nie kino i nie plac zabaw” – rozpoczęła swój wpis Katarzyna Golec.

„Nie wierzę, że 5,6,7-letnie dziecko nie jest w stanie wytrzymać bez picia i jedzenia 40 minut…( jeśli tak jest, to nie jest jeszcze gotowe na wyjście do teatru). Nie wierzę, że rodzic nie może wytrzymać 40 minut bez sprawdzania non stop telefonu komórkowego ( jeśli tak, to nie jest gotowy na bycie w teatrze)” – kontynuowała ukochana Pawła Golca.

Co ciekawe, kobieta czuła nerwy nawet po powrocie do domu. Gdy nieco ochłonęła, zdecydowała się zwrócić się z ważnym apelem do niewychowanych Polaków.

„Nie spóźniajcie się. Wchodzenie po 15 minutach trwania spektaklu rozprasza zarówno aktorów, jak i widzów. Jeśli twoje dziecko przez całe przedstawienie kopie fotel dziecka siedzącego przed nim, to ty, jako świadomy, dorosły człowiek, możesz mu wytłumaczyć, że tak się nie robi. Miejmy w sobie więcej empatii, uważności na małego człowieka-widza” – zaapelowała Katarzyna Golec.

Dodajmy, że małżonka Pawła Golca obok wpisu umieściła swoją archiwalną fotografię. Zdjęcie pochodzi jeszcze z czasów, gdy sama występowała w teatrze.

źródło: Pomponik

Zobacz również: