gwałt w Warszawie

Bulwersujące zdarzenie miało miejsce w Pruszkowie. Grupa nastolatków pobiła swojego równieśnika. Chłopiec został zmuszony całować buty swoich oprawców, a także był przypalany papierosami. Na koniec młodzi ludzie wszystko nagrali telefonem i umieślili w sieci.

Nastolatki zarejestrowały swoje karygodne zachowanie

Grupa młodych ludzi z Pruszkowa okrutnie potraktowała swojego rówieśnika. Nastolatki znęcały się nad chłopakiem. Mało tego swój wybryk nagrały i opublikowały w mediach społecznościowych.

Wideo jest niezwykle okrutne. Na filmie widzimy jak grupa nastolatków znęca się nad rówieśnikiem. Oprawcy kopią go, biją, przypalają papierosami. Trudno bez emocji obejrzeć to bulwersujące nagranie.

Oczywiście sprawą znęcania się nad nastolatkiem zajęła się policja. Czynności prowadzą funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji. Służby skontaktowały się również z rodzicami ofiary.

To kolejny przykład karygodnego, a zarazem porażającego zachowania nastolaków. Przypomnijmy, iż wcześniej głośno było o śmiertelnym pobiciu 16-letniego Eryka oraz ataku na chłopaka, który czekał na autobus. Oba incydenty miały miejsce w Zamościu.

Niestety w innych częściach Polski dochodzi do podobnych sytuacji z udziałem nastolatków. Przykładem może być chociażby bulwerujący film, który pewna kobieta znalazła na urządzeniu swojego dziecka. Materiał ten od razu przesłała do jednego z lokalnych portali.

Na wideo widzimy, jak nastoletni oprawcy każą chłopcu przepraszać na kolanach. Gdy ten klęka, jedna z dziewczyn każe mu się pocałować w rękę. „Z każdym dniem kwota, którą masz do oddania, rośnie o pięć dych” – słychać na nagraniu.

Niestety to kolejne agresywne zachowanie nastolatków w naszym kraju. Młodzież nie tylko znęca się nad rówieśnikami, ale jeszcze nagrywa swoje karygodne wybryki.

źródło: Polsat News

Zobacz również: