Monika Richardson
foto: YouTube

Znana dziennikarka przyznała, że rozważa poddanie się operacji. Monika Richardson myśli o zabiegu, który zmieniłby jej wygląd. Co i dlaczego chce zrobić ze swoją twarzą 51-letnia celebrytka?

Monika Richardson chciałaby zachować młody wygląd

Przypomnijmy, iż Monika Richardson skończy w tym roku 51 lat. W związku ze swoim wiekiem dziennikarka chciałaby zachować młodość. Z tego powodu ceelbrytka zaczęła rozważać poddanie się poważnej operacji, która zmieni jej twarz.

Przy okazji warto zaznaczyć, że Monika Richardson nie tylko korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale także jest bardzo aktywna fizycznie. 51-latka regularnie uprawia jogę, a latem jeździ na rolkach czy rowerze.

„Mój stosunek do medycyny estetycznej jest pozytywny. Chodzi tu przecież o to, by być zadbaną kobietą. Mój zawód tego wymaga” – wyznała niegdyś Monika Richardson. Dodajmy, że było to w momencie, gdy została ambasadorką jednej z klinik.

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Monika Richardson wyznała, że rozważa przeprowadzenie operacji plastycznej. Przypuszczalnie kobieta nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Być może nie podoba jej się to, co z jej twarzą zrobił upływający nieubłagalnie czas.

Monika Richardson opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej twarzy z bardzo bliska. Z jednej strony chciała w ten sposób udowodnić, że nie powiększyła sobie ust. Z drugiej zasugerowała, że chyba powinna poddać się zabiegowi wycięcia skóry znad oka.

„Dramat przebrzmiałej celebrytki: Mówią, że ma zrobione usta, gdy przecież nie ma… Ale te powieki to już trzeba zrobić” – napisała dziennikarka. Jak widać, Monika Richardson wykazała się sporą dawką autoironii, żartując z samej siebie.

Z kolei w jednym z wywiadów 51-latka wyznała, że niebawem czeka ją operacja, a raczej zabieg. Wszystko z powodu mocnych makijaży, jakie nosiła w czasie pracy w TVP.

„Mam na powiekach przebarwienia po makijażach telewizyjnych. Z zasady są one mocniejsze i mimo tego, że moja charakteryzatorka, Jola Jagodzińska, jest moją przyjaciółką i zawsze niezwykle dbała o pielęgnację mojej twarzy, pozostały mi po nich przebarwienia, które chcę usunąć. Dlatego zabieg laserem będę musiała powtórzyć, bo tylko on może na nie zadziałać” – wyjaśniła Monika Richardson.

źródło: Super Express

Zobacz również: