przejazd kolejowy
foto: YouTube/Stop Cham

Do niebezpiecznej, a jednocześnie zabawnej sytuacji doszło na przejeździe kolejowym w Częstochowie. Kobieta przechodząca przez przejazd kolejowy na czerwonym świetle, została dosłownie „znokautowana” przez szlaban. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Nagranie z częstochowskiego przejazdu kolejowego może być przestrogą dla innych

Groźne zdarzenia wydarzyło się 10 marca na jednym z przejazdów kolejowych w Częstochowie. Kobieta wraz z mężczyzną postanowili przejść przez tory mimo czerwonego światła.

Parze udało się zdążyć przed pierwszym szlabanem, a co najbardziej istotne przed nadjeżdżającym pociągiem. Jednak nie wszystko poszło po myśli uczestników zdarzenia. Kiedy kobieta sądziła, że znajduje się już na drugiej stronie przejazdu kolejowego, nagle uderzył w nią zamykający się szlaban.

Siła uderzenia szlabanu była tak duża, że kobieta została dosłownie znokautowana. Piesza upadła, a jej zakupy wysypały się na ziemię. Na szczęście po chwili podniosła się i ruszyła przed siebie.

W sieci opublikowano film, które ukazuje całą sytuację.„Przejazd, przejście kolejowe. Kobieta i mężczyzna nić nie robią sobie z czerwonego światła i opadających rogatek. Ale ten występek kobieta zapamięta na długo … 10.03.2023 Częstochowa” – napisano pod nagraniem.

Jak nie trudno się domyślić, wideo wywołało falę komentarzy. Część komentujących uważało, że piesza została ukarana za swoje niewłaściwe zachowanie na przejściu kolejowym. Inny z komentujących zauważył, że nagranie powinno być filmem edukacyjnym.

Niektórzy użytkownicy podeszli do jakby nie było groźnego zdarzenia z poczuciem humoru. „Chociaż raz ktoś po głowie dostał za wchodzenie jak sygnalizacja miga”, „Często powtarzałem, że na niektórych ludzi trzeba by skonstruować znaki walące po łbie w razie ich łamania ale nie myślałem, że zobaczę je w akcji” – napisali internauci.

Poniżej zamieszczamy nagranie z częstochowskiego przejazdu kolejowego. Zobaczcie sami, czym grozi łamanie przepisów.

źródło: o2.pl

Zobacz również: