Beata Kozidrak
foto: YouTube

Wokalista zespołu „Bajm” zdecydowała się na szczere wyznanie. Beata Kozidrak opowiedziała o swoim nowym partnerze. Trzeba przyznać, że związek, który tworzą jest dość specyficzny. Przypuszczalnie nie każdy zdecydowałby się na taką relację.

Beata Kozidrak nie chce drugiego ślubu

Piosenkarka jakiś czas temu rozwiodła się ze swoim wieloletnim mężem. Teraz zarówno ona, jak i Andrzej Pietras na nowo układają sobie życie z innymi partnerami.

Beata Kozidrak potwierdziła w jednym z najnowszych wywiadów, że ma nowego faceta, Jednak artystka nie zamierza się z nim pojawiać na salonach, ani też publikować wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

W rozmowie z dziennikarzem kolorowego magazynu Beata Kozidrak opowiedziała co nieco o swoim nowym partnerze. Trzeba przyznać, że ich relacja ta jest dość wyjątkowa.

Powodem tego jest chociażby fakt, iż piosenkarka nie zamierza legalizować swojego obecnego związku.

„Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował” – zdradziła Beata Kozidrak.

„Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie. Tak, jak on mówi: 'Jesteś wolną kobietą, nic nie musisz'” – dodała liderka „Bajmu”.

Beata Kozidrak przyznała, że aktualnie czuje się szczęśliwa. „Jesteśmy ze sobą i tak jest nam po prostu dobrze. To jest moje szczęście w tej chwili. (…) W domu jestem romantyczna, jestem dynamiczna i ciągle chcę być zakochana. Bo miłość daje skrzydła. Czasami wkurza również. Ale to jest taka temperatura naszego życia i wszystko jest po coś!” – podkreśliła piosenkarka.

Na koniec warto wspomnieć, iż Beata Kozidrak nie potwierdziła oficjalnie kto jest jej nowym partnerem. Natomiast zdaniem dziennikarzy, artystka spotyka się z Jakubem Łuczakiem. To 45-letni technik elektroradiolog, który na co dzień pracuje w stomatologii. Co ciekawe, mężczyzna zagrał kiedyś niewielkie role w kilku serialach telewizyjnych.

źródło: Plejada

Zobacz również: