nie żyje aktorka

Bardzo smutna wiadomość ujrzała dziś światło dzienne. Nie żyje zaledwie 36-letni Maciej Kazan. Mężczyzna był jednym z najbardziej znanych wolontariuszy WOŚP. 

WOŚP straciło jednego ze swoich wolontariuszy

Jeden z portali przekazał dziś przykrą informacje. „W wielkim żalem informujemy o śmierci Macieja Kazany, społecznika otwartego na wszelkie problemy ludzi. Zawsze uśmiechniętego wolontariusza WOŚP w Jaworznie” – przeczytamy w serwisie.

Wolontariusz WOŚP zmarł w niedzielę 12 marca. Odszedł w wieku zaledwie 36 lat. W sieci ukazał się również nekrolog informujący o śmierci mężczyzny.

„Z przykrością informujemy, że dna 12.03.2023 roku Zmarł Maciej Kazana (*) Dobry kolega, znajomy, przyjaciel, dobry człowiek, zawsze pomocny. Datę pogrzebu podamy wkrótce” – przeczytamy we wspomnianym nekrologu autorstwa Marka Kisały z zakładu pogrzebowego Misterium

Warto wspomnieć, iż w tej chwili nie wiadomo, z jakiego powodu zmarł popularny wolontariusz WOŚP. Natomiast należy podkreślić, iż 36-latek od jakiegoś czasu zmagał się z  problemami zdrowotnymi.

Co ciekawe, w sieci powstała nawet zbiórka na jego leczenie. Uruchomił ją sam zainteresowany. Wolontariusz WOŚP napisał wówczas  w opisie, że „zawsze marzył o tym, aby być zdrowym człowiekiem”. „Niestety, los napisał dla mnie inny scenariusz. Każdego dnia budzę się ze świadomością, że jestem chory” – wyznał Maciej Kazan.

Przed śmiercią u wolontariusza WOŚP zdiagnozowano liczne choroby. Społecznik zmagał się m.in. zespołem ciężkiej niewydolności oddechowej, zapaleniem tkanki łącznej oraz zapaleniem tkanek miękkich podudzia lewego.

Poniżej zamieszczamy nagranie, które w 2021 roku pojawiło się na popularnym serwisie YouTube. Chory mężczyzna zaapelował w filmiku do internautów o pomoc.

źródło: Wirtualna Polska, jaw.pl

Zobacz również: