Krzysztof Jackowski
foto: YouTube

Najbardziej znany polski jasnowidz przedstawił swoją kolejną wizję przyszłości Polski. Tym razem przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotyczy pogody, jaka niebawem nadciągnie do naszego kraju. Niewątpliwie nie każdy będzie zadowolony ze słów celebryty z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski mówi o nadejściu wiosny

Z pewnością Krzysztof Jackowski przyzwyczaił już internautów do swoich przepowiedni na temat przyszłości Polaków, sytuacji politycznej czy ważnych wydarzeń w kraju i na świecie.

Popularny jasnowidz od lat jest bardzo aktywny w sieci. Ostatnimi czasy Człuchowianin skupił się głównie na działalności internetowej. Chętnie udziela także wywiadów. Poza tym, celebryta prowadzi kanał na YouTube, na którym prezentuje swoje wizje.

Tym razem Krzysztof Jackowski zdradził co nieco na temat czekającej nas pogody. Jego wizja aury w najbliższych tygodniach i miesiącach raczej nie przypadnie do gustu niektórym z nas. Przedstawiamy szczegóły.

W rozmowie z popularnym dziennikiem Krzysztof Jackowski ujawnił swoją najnowszą przepowiednię dotyczącą pogody na wiosnę 2023. Czy w najbliższych tygodniach pojawi się więcej słońca? Możemy liczyć na wyższe temperatury powietrza?

Znany jasnowidz stwierdził, iż musimy się przygotować na deszcz. Z pewnością taka informacja nie spodoba się wielu osobom, które są spragnione słonecznej aury. „To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna” – zaznaczył Krzysztof Jackowski.

Takie tajemnicze i zarazem lakoniczne słowa przypuszczalnie rozczarują niektórych Polaków. Nie dość, że jasnowidz nie powiedział zbyt wiele na temat nadchodzącej aury, to jeszcze zasugerował, że będzie deszczowo.

źródło: Goniec

Zobacz również: