Lech Wałęsa
foto: YouTube

Były prezydent Lech Wałęsa wiedzie życie, o jakim marzy wielu polskich seniorów. Laureat Pokojowej Nagrody Nobla właśnie pochwalił się swoim komfortowym życiem. Legenda „Solidarności” umieściła w mediach społecznościowy wymowny wpis. Pod postem zaroiło się od komentarzy.

Lech Wałęsa wypoczywa w Lądku-Zdrój

Blisko 80-letni gdańszczanin przebywa w tej chwili w Lądku-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. W trakcie pobytu Lech Wałęsa rezyduje w luksusowym Hotelu SPA Alhambra.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, Alhambra to nowy, czterogwiazdkowy hotelu Spa, który znajduje się w samym sercu Lądku-Zdroju.

„Alhambrę stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzić czas w wykwintnej, ale niezobowiązującej atmosferze spokoju. Zapewniamy doskonałe warunki relaksu oraz aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także rehabilitacji i zabiegów wzmacniających zdrowie” – przeczytamy na stronie hotelu, w którym wypoczywa aktualnie Lech Wałęsa.

Trzeba przyznać, że były prezydent nie ma powodów do narzekań. Potwierdza to ostatni wpis polityka na Facebooku.

Otóż były prezydent Polski opublikował post, w którym pochwalił się swoim śniadaniem. To co widzimy na załączonej fotografii, może dziwić. Chociaż 80-latek miał do wyboru pyszne i zdrowe potrawy, to zdecydował się jedynie na miseczkę owsianki z owocami i sałatkę.

„Śniadanie w Alhambrze – pycha, zjadłem tylko to owsiankę, 6 malinek, 5 jagódek i sałatkę oraz kawę latte macchiato” – podpisał zdjęcie, które opublikował na Facebooku.

Oczywiście powyższy wpis byłej głowy państwa wywołał mnóstwo komentarzy internautów. Większość osób życzyło Lechowi Wałęsie zdrowia i smaczengo posiłku.

Niektórzy zwrócili uwagę, iż po gdańszczaninie widać już efekty zdrowego trybu życia. „Panie Prezydencie, efekty odchudzania są już naocznie widoczne – tak trzymać i silna wola, wiem coś o tym bo też się staram” – napisała jedna z osób.

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych podsumował wpis jednym, aczkolwiek trafnym zdaniem: „Tak się żyje na emeryturze”. Niestety nie każdy polski senior może sobie pozwolić na taki wypoczynek jak legenda „Solidarności”.

źródło: o2.pl

Zobacz również: