morderstwo

Do dramatycznego wypadku doszło we wtorek 14 marca tuż przed godziną 5:00. Z nieznanych dotąd powodów, z okna budynku mieszkalnego wypadł 74-letni mężczyzna. Senior nie żyje. Policja ustala okoliczności tajemniczego zdarzenia.

Wypadek w Łazach w województwie śląskim

Tragiczny wypadek miał miejsce 14 marca przed godziną 5:00 nad ranem w miejscowości Łazy w województwie śląskim. Z niewyjaśnionych przyczyn 74-letni senior wypadł z okna jednego z tamtejszych budynków mieszkalnych. Mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości.

Mł. asp. Marta Wnuk z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu przekazała, że w wyniku wypadku senior zmarł.

„Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 4:45 rano. Mogę na ten moment jedynie potwierdzić, że mężczyzna w miejscowości Łazy wypadł z okna. W wyniku zdarzenia 74-latek poniósł śmierć” – potwierdziła rzecznika lokalnej policji.

Jak już wspomnieliśmy, nie wiadomo z jakiego powodu wydarzył się wypadek. Policja ustala okoliczności śmierci 74-latka. Warto dodać, że służby biorą pod uwagę różne scenariusze tragedii z udziałem seniora.

„Jeżeli chodzi o kwestię przyczyn, na ten moment czekamy na dalsze ustalenia. Trwają prace, a prawa jest w trakcie wyjaśniania” – zaznaczyła mł. asp. Marta Wnuk.

Poniżej zamieszczamy wpis, który pojawił się mediach społecznościowych. Lokalni dziennikarze poinformowali w nim o tajemniczym wypadku 74-latka.

„Tragedia w Łazach. Mężczyzna wypadł z balkonu, zginął na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło we wtorek przy ul. Stara Cementownia w Łazach. Mężczyzna wypadł z balkonu na 2 piętrze. Według wstępnych informacji, zginął na miejscu. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tragedii. Policja analizuje wszelkie możliwe scenariusze i będzie przesłuchiwać świadków” – napisali redaktorzy portalu Zawiercie112.

źródło: Goniec

Zobacz również: