Ewa Kasprzyk
foto: YouTube

Popularna aktorka Ewa Kasprzyk przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych niepokojącą wiadomość. Otóż w trakcie urlopu artystka uległa wypadkowi. Co ciekawe w wyniku przykrego zdarzenia najbardziej ucierpiała jedna część jej ciała. 

Ewa Kasprzyk wypoczywa w Tajlandii

Niewątpliwie 66-latka należy do jednych z najbardziej zapracowanych aktorek w polskim show biznesie. Mało która artystka w średnim wieku pracuje tyle, co ona. Aktualnie Ewa Kasprzyk występuje chociażby w serialu Polsatu „Przyjaciółki” oraz reklamach popularnej sieci mebli.

Widzowie mogą kojarzyć Ewę Kasprzyk również z roli Barbary Wolańskiej w kultowym filmie „Kogel mogel”. Oprócz tego, aktorka wystąpiła w „Polityce” Patryka Vegi oraz w ekranizacjach erotyków Blanki Lipińskiej („Kolejne 354 dni”, „Ten dzień”).

Ostatnio 66-latka zagrała w nowej wersji „Chłopów”. Produkcja ma trafić do kin we wrześniu tego roku. Tymczasem przed premierą aktorka postanowiła udać się na zasłużony urlop.

Ewa Kasprzyk udała się do Tajlandii. W podróży towarzyszy jej partner, Michał Kozerski. Ku zaskoczeniu użytkowników Instagrama artystka opublikowała niepokojący wpis. Kobieta wyznała w nim, że miała przykry wypadek.

Gwiazda wspomniała, że w czasie kąpieli w oceanie, poparzyła sobie część twarzy. Jak do tego doszło? Otóż Ewa Kasprzyk podczas pływania wplątała się w meduzy, które poparzyły jej skórę.

W tym miejscu warto wspomnieć, iż jad, który produkują te morskie zwierzęta, może wywołać silne reakcje alergiczne. Przypuszczalnie z tego powodu Ewa Kasprzyk postanowiła od razu udać się po pomoc medyczną.

„Meduza na mojej drodze morskiej, bardzo nieprzyjemna sytuacja” – powiedziała na filmiku Ewa Kasprzyk. Na wideo mogliśmy zauważyć, iż aktorka chłodziła sobie twarz zielonymi liśćmi.

Warto podkreślić, że na szczęście artystki nie opuszczało poczucie humoru. 66-latka, leżąc na ławce pod opieką pielęgniarki, zaczęła snuć wizje i żarty, jakoby wypadek miał być końcem jej aktorskiej kariery.

„Czy będę jeszcze mogła grać tą twarzą, czy będę musiała mieć połowę zasłoniętą? Zielony ludzik. Obcy. 16 pasażer Nostromo” – żartowała sama z siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

źródło: Goniec

Zobacz również: