nie żyje dziecko

Skandaliczny incydent miał miejsce pod biurem jednego z czołowych posłów PiS. Nieznany sprawca lub sprawcy obrzucili kamieniami budynek, w którym znajduje się biuro Mariusza Błaszczaka. Sprawą już zajęli się funkcjonariusze policji. 

Rzecznik PiS poinformował o bulwersującym zdarzeniu

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek przekazał, iż we wtorek wieczorem (14 marca) doszło do niepokojącego incydentu przed biurem poselskim szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka, które mieści się w Legionowie.

„Dzisiaj co najmniej trzy kamienie z rąk nieznanych sprawców poleciały na szybę biura poselskiego wicepremiera, szefa MON Mariusz Błaszczaka w Legionowie. STOP agresji” – napisał na Twitterze rzecznik PiS.

Należy podkreślić, iż zdaniem przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości odpowiedzialna za zaistniałą sytuację jest opozycja, która podburza społeczeństwo. „Gdy nie mają argumentów merytorycznych, stosują argument siły i agresji… Opozycjo, przestań jątrzyć” – zaznaczył Rafał Bochenek w swoim wpisie.

Rzecznik PiS dołączył do wpisu zdjęcie uszkodzonej szyby biura poselskiego Mariusza Błaszczak. Na fotografiach widać wyraźnie trzy dziury. Poza tym możemy także zauważyć potłuczone szkło na parapecie i leżący obok kamień.

Warto wspomnieć, iż do incydentu odnieśli się lokalni mundurowi. Komisarz Justyna Stopińska z legionowskiej policji potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami, że w jednym z lokali na terenie Legionowa doszło do uszkodzenia szyby.

„Chwilę po 18 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z lokali na terenie Legionowa doszło do uszkodzenia szyby. W chwili zdarzenia w środku nikogo nie było” – przyznała komisarz policji z Legionowa.

Jednocześnie policjantka podkreśliła, iż funkcjonariusze policji prowadzą czynności w sprawie zaistniałej sytuacji.

źródło: Onet

Zobacz również: