Ewa Drzyzga
foto: YouTube

Jedna z prowadzących „Dzień Dobry TVN” przechodzi teraz trudne chwile. Ewa Drzyzga niepokoi się swoim najstarszym synem. Co takiego spędza sen z powiek gwiazdy?

Ewa Drzyzga stara się, aby syn miał idealne warunki

Przed dziennikarką TVN nerwowy czas. Wszystko za sprawą najstarszego syna Ewy Drzyzgi. Otóż za nieco ponad miesiąc chłopca czekają ważne chwile. Dodajmy, że wielu z nas przechodziło to, co wkrótce stanie się udziałem dziecka znanej redaktorki.

Jeden z kolorowych magazynów doniósł, że w domu Ewy Drzyzgi od jakiegoś czasu panuje nerwowa i napięta atmosfera. Powodem jest syn gospodyni „Dzień Dobry TVN”.

Dokładnie rzecz biorąc chodzi o to, iż chłopak będzie niebawem zdawał maturę. Niewątpliwie to ważny moment w życiu każdego ucznia szkoły średniej, a tym samym jego najbliższych.

W związku z tym, nikogo nie powinno dziwić, że także Ewa Drzyzga stresuje się zaistniałą sytuacją. W końcu każda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka.

„Zbliżająca się wielkimi krokami matura najstarszego syna dziennikarki sprawiła, ze w podkrakowskim domu Ewy Drzyzgi naprawdę jest nerwowo. Ewa bardzo się stara, by jej pierworodny miał spokojną głowę i robił swoje” – podali dziennikarze kolorowego tygodnika.

Należy podkreślić, iż sama 55-latka potwierdziła doniesienia mediów.

„Zależy nam, żeby przebrnąć przez maturę. Niestety, dzisiaj szalenie trudno jest zdecydować o miejscu dla siebie, wybrać przyszłość, której młody człowiek nie będzie potem żałował. Jest tak dużo możliwości, że dużą sztuką jest dokonać właściwego wyboru” – wyjaśniła Ewa Drzyzga.

Niewątpliwie gwiazdę TVN martwi niezdecydowanie syna dotyczące planów na przyszłość. Ewa Drzyzga przyznała, że próbowała doradzać swojemu dziecku. Wspomniała chociażby po ukończeniu których kierunków mógłby liczyć na pewną pracę. Jednakże na niewiele się to zdało.

„Bywa, że studenci zmieniają kierunek studiów i po trzecim roku, być może moi synowie także będą zmieniać” – zdradziła.

To jednak nie wszystkie problemy kobiety. Otóż syn już poinformował Ewę Drzyzgę, że zamierza się wyprowadzić  z domu rodzinnego. Przypomnijmy, iż dziennikarka mieszka z rodziną w domu pod Krakowem.

Niemniej Ewa Drzyzga wierzy, że syn z radością będzie wracał do domu, do podkrakowskich Mogilan. „I tak jak kiedyś, razem z mamą będzie spędzał czas w jej ulubionym miejscu – ogrodzie, gdzie najlepiej się rozmawia, podejmuje decyzje i odpoczywa” – stwierdził kolorowy tygodnik.

źródło: o2.pl

Zobacz również: